

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz odpowiednie prześcieradło do jeszcze lepszego i wygodniejszego snu. Prześcieradło bawełniane jersey od razu polubisz dzięki jego miękkości i przewiewności dzianiny. Zaletą jest również łatwe utrzymanie, nie musisz go prasować. Prześcieradła posiadają gumkę wszytą w tunelu.Odpowiednie na materac o wysokości do 25 cm.
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 160 x 200 cm |
| Rozmiary | 160 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
To wysokiej jakości i grubsza tkanina, co jest zaletą przy częstszym praniu. Kolor również pozostaje oryginalny, nie blaknie. Moim zdaniem jest w porządku.
Całkiem dobry materiał
Źle uszyty z dziurą. Musiałam doszyć.
Wysokiej jakości prześcieradło.

Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, klasyczna
W magazynie
Lniana
W magazynie

180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Flanelowa, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Flanelowa, bawełniana
W magazynie
Satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie