



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 145,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poduszka Aloe Vera to produkt wysokiej jakości. Materiał wierzchni (tkanina) z mikrowłókna został wzbogacony o wyciąg z leczniczej rośliny Aloe Vera, który zapewnia zdrowy sen. Może działać zmiękczająco na skórę śpięcego człowieka nawet przez bawełnianą bieliznę pościelową. Materiałem wypełnienia poduszek Aloe Vera są wysokiej jakości włókna rurkowe, które odznaczają się wysoką stabilnością, więc poduszka nie będzie zleżała. Włókno rurkowe UNICOR należy do jednych z najlepszych materiałów wykorzystywanych jako wypełnienie poduszek. Poduszki Aloe Vera dzięki swojemu składowi są odpowiednie dla alergików.
| Wypełnienie | Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Klasyczne |
| Materiał pokrowca | Bawełna |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Hipoalergiczne | Tak |
| Kolor | Biała |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 70 × 90 cm, 700 g |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Waga wypełnienia | 700 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Hipoalergiczna, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, klasyczna
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa
W magazynie
40×60 cm, anioł
Dostawa gratis
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Hipoalergiczna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Klinowa, jednokolorowa, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
50×70 cm, pierzasta, klasyczna
Dostawa gratis
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie

Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Pierzasta, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Jednokolorowa, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, kwadratowa
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie