



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 88,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poduszka Aloe Vera jest bardzo dobrym jakościowo produktem. Powierzchnia mikrofibra jest wzbogacona o ekstrakt z aloesu. Wyciąg z tej rośliny leczniczej przynosi zdrowy sen. Może korzystnie i zmiękczająco oddziaływać na skórę śpiącego człowieka nawet przez bawełnianą pościel. Wypełnienie poduszek Aloe Vera tworzy bardzo dobrej jakości włókno puste w postaci kuleczek, które jest bardzo stabilne i nie zbija się. Włókno kulki UNICOR należy do najwyższej jakości materiałów używanych do wypełnień poduszek. Poduszki Aloe Vera, dzięki swojemu składowi, są odpowiednie dla alergików.
| Wypełnienie | Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Klasyczne |
| Materiał pokrowca | Bawełna |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Hipoalergiczne | Tak |
| Kolor | Biała |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 45 x 60 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 60 cm |
| Suszarka | Tak |
| Waga wypełnienia | 400 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |
Opinie użytkowników
Przyjemnie się na tym leży.

Hipoalergiczna, jednokolorowa, anioł
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, anioł
W magazynie
Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Wałki, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie

Ogrodowa, klasyczne dziecięce huśtawki, wisząca
W magazynie