
Pościel dziecięca z satyny bawelnianej Dreamland
Zamek, bawełniana satyna, satyna
W magazynieWymiary 90×135 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Włóż swoim dzieciom do łóżeczka to najlepsze. To urocza pościel dziecięca pozwoli przenieść się dzieciom do świata bajek, Indian lub zwierząt. Starannie wybrany materiał i nowoczesne wzory dziecięce z pewnością ozdobią każdy pokój dziecięcy, zapewniają dobry i wygodny sen. Pościel wyposażono w zamek błyskawiczny z suwakiem, który w żaden sposób nie odstaje od pościeli. Zapinanie pościeli wykonano z zamkiem, który nie przebiega przez całą szerokość pościeli, pozostawiono margines 10 cm z każdej strony, dzięki czemu rogi pościeli są wzmocnione. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 45 x 60 cm 1x poszwę na kołdrę 90 x 135 cm
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 135 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
|---|---|
| Asortyment | Do łóżeczka |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 90 x 135 cm, 45 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 90 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 60 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Zamek, bawełniana satyna, satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
100×135 cm, do łóżeczka, zamek
W magazynieDostawa gratis
90×120 cm, do łóżeczka, zamek
W magazynieDostawa gratis
Zamek, bawełniana satyna, satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Zamek, bawełniana satyna, satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, guziki
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, guziki
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
140×200 cm, klasyczna, guziki
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie


Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Wbudowany sejf, kluczowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Zestawy, na choinkę
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie