
4Home Ręcznik kąpielowy Bamboo Premium szary, 70 x 140 cm, 70 x 140 cm
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynieWymiary 50×100 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Piękno tkwi w prostocie. Miękki, jednokolorowy puszysty i chłonny ręcznik z kolekcji Pasek zatroszczy się o Twój komfort w łazience. Ręcznik bardzo dobrze absorbuje wilgoć i charakteryzuje się wysoką gramaturą, która jest gwarancją wysokiego komfortu. Ręcznik szybko schnie, a jego dotyk będzie przyjemnością dla Twojej skóry.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Szybkoschnące | Tak |
|---|---|
| Materiał | Frote, Bawełna |
| Zestawy | Sztukowe |
| Kolor | Czarna |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Gramatura | 450 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rozmiar | 50 x 100 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, sztukowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
60×110 cm, bawełniana
W magazynie


Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy

Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
30×50 cm, lniana, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, zwierzątka
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
70×140 cm, bawełniana, sztukowa
W magazynie
Szybkoschnąca, sztukowa, zwierzątka
W magazynie

Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Plastikowa
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie
Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, sztukowa
W magazynie
Stojąca
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
Stojąca
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Drewniana, ścienna, designerska
W magazynie
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Stal nierdzewna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Nowoczesna, LED, metalowa
W magazynie
10×100×0 cm, prosta
W magazynie
Skrzat
W magazynie
⌀ 28 cm, żeliwna, gazowa
W magazynie