










Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 76,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Gwiazda wśród pościeli dla tych najpiękniejszych snów i wygodnego odpoczynku. Pościel z przyjemnej i miękkiej bawełny w delikatne szaro-białe połączenie kolorów na pewno spodoba się również Tobie. Nowoczesny wzór i dobór kolorów doskonale będą pasowały do każdego wnętrza i wprowadzą nutę północnego stylu.Młodzieżowy motyw gwiazdek i pasków ożywi każdą sypialnię i pokój dorastających dzieci. Dwustronne wykonanie pozwoli na zmianę wyglądu łóżka, w zależności od nastroju możesz mieć gwiazdki, paski czy jedno i drugie za jednym razem.Pościel posiada wygodne zapinanie na zamek.Zestaw zawiera: 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Jestem zadowolona, mam już kilka podobnych bawełnianych kompletów. Chciałabym tylko zwrócić uwagę, że jaśniejsze paski nie są białe, lecz jasnoszare. Gwiazdki natomiast są białe. Może to komuś przeszkadzać, kto oczekiwał szaro-białych pasków. Mnie to nie przeszkadza :) Lubię ten typ pościeli :)
bawełna nie ma wad
Wysokiej jakości materiał.

W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kropki, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie