












Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Przytul się do miękkiej pościeli z mikroflaneli i ciesz się zimowym ciepłem. Motyw z wesołymi zimowymi elementami, takimi jak drzewa, gwiazdy i renifery, tworzy przytulną atmosferę, która z pewnością sprawi, że się zrelaksujesz i doda świątecznego akcentu do Twojej sypialni. Wzór w neutralnych i ciepłych odcieniach szarości, czerni i bieli jest łatwy do dopasowania do różnych wnętrz. Dzięki swojemu ciepłu, miękka mikroflanela jest idealnym materiałem na chłodniejsze pory roku i z pewnością spodoba się wszystkim małym i dużym zmarzluchom. Mikroflanela szybko schnie, nie wymaga prasowania, nie gniecie się i jest delikatna nawet dla wrażliwej skóry. Poszwa na kołdrę jest dwustronna, jedna strona ze wzorem, a druga w jednolitym kolorze. Poszewka na poduszkę ma wzór po obu stronach. Posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 80 cm 1x poszwa na kołdrę 160 x 200 cm
| Dla kogo | Dla chłopców |
|---|---|
| Asortyment | Klasyczne |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Mikroflanel |
| Motyw | Zwierzątka |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Piękna pościel. Ta została zakupiona jako prezent. Mam tę pościel również w domu i polecam. Regularnie robię tutaj zakupy.
wysokiej jakości materiał, który zachowuje swój kształt nawet po praniu
na zamek
bardzo ładne kolory

Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, klasyczna, guziki
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Klasyczna, guziki, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie