





Wymiary 220×240 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Atrakcyjna dwustronna narzuta na łóżko w dwukolorowym wykonaniu jest stylowym i praktycznym dodatkiem do każdej sypialni. Dzięki unikalnej kolorystyce w odcieniach taupe i beżu otrzymujesz właściwie dwie narzuty w jednej – wystarczy tylko wybrać kolor, na który masz akurat ochotę. Narzuta chroni pościel przed blaknięciem i wszechobecnym kurzem, a ponadto pozwala szybko posłać łóżko. Miękki materiał z oryginalnym, plastycznym wzorem idealnie dopasowuje się do kształtu mebli. Narzutę można również wykorzystać jako duży koc, pod którym zmieści się cała rodzina. W zestawie znajdują się dwie poszewki na poduszki o tym samym wzorze GRATIS. Kolor produktu może się nieznacznie różnić w rzeczywistości – zależy to od ustawień monitora lub urządzenia mobilnego. Zestaw zawiera: narzutę na łóżko 220 x 240 cm 2 poszewki na poduszkę 40 x 40 cm
| Szerokość: | 220 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 240 cm |
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Materiał | Satyna |
| Ilość sztuk w zestawie | 3 szt. |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne przedłużona długość |
| Rozmiary | 220 x 240 cm + 2 ks 40 x 40 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 40 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Zamówiony brązowy kolor ma się nijak do ładnego brązu. Nie reklamuję tylko ze względu na brak czasu.
Ma cieńszą strukturę
Wszystko super
Wspaniałość
Kolor jest nieco inny, nie jest brązowy, lecz szarobrązowy, poza tym jakość produktu dobra.


220×240 cm
W magazynie

220×240 cm, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie

220×240 cm, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie
220×230 cm, bawełniana
W magazynie
220×240 cm
W magazynie
200×220 cm
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie


Łóżko jednoosobowe
W magazynie


200×220 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×220 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie