




Wymiary 140×220 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zmień swoje łóżko w stylową bazę kosmiczną z oryginalną pikowaną narzutą. Dzięki dwustronnemu wykonaniu otrzymujesz tak naprawdę dwie narzuty w jednej - z jednej strony jest granatowe tło w prostym białym motyw planet i kosmonautów, z drugiej strony białe tło w wzór gwiazd i konstelacji. Dyskretny motyw wygląda elegancko, a jednocześnie doda figlarnego tonu każdemu wnętrzu. Krótko mówiąc, doskonały dodatek dla małych i dużych astronautów. Narzuta jest nie tylko piękna, ale także praktyczna. Uchroni Twoją pościel przed blaknięciem i wszędobylskim kurzem, a łóżko zawsze będzie szybko pościelone. Narzuta jest wykonana z przyjemnego mikrowłókna, można ją wykorzystać również jako koc. Poduszki nie stanowią części opakowania.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | 100% poliester |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rozmiar | 140 x 220 cm |
| Rozmiary | 140 x 220 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Piękny, dwustronny
Narzuta jest wysokiej jakości i piękna z obu stron.
piękna
Wygląda na to, że coś wytrzyma.
doskonały

220×240 cm, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie

Bawełniana
W magazynie


Łóżko dwuosobowe
W magazynie

220×240 cm, łóżko dwuosobowe, satyna
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satyna
W magazynie
220×240 cm
W magazynie

220×240 cm, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie
Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe, wysokość
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, satyna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie