





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czarna szafka nocna z blatem w dekorze marmuru Strington – Actona
| Szerokość: | 35 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 65 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarna |
| Styl | Industrialny |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Nośność | 20 kg |
| Waga | 4.7 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Strington |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Industrialny |
| Jakość | Extra |
| Powłoka półek | Melamina |
| Materiał półki | MDF |
| Właściwości | Z półką |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Malowanie proszkowe/fornir |
| Dekor | Mat |
| Material | Metal |
| Producent | Actona |
Opinie użytkowników
Estetycznie z daleka odpowiada obrazowi, ale niestety jakość jest bardzo, bardzo niska. Drewno jest naprawdę kiepskie, a wszystkie listwy stalowe widoczne na zdjęciu mają system mocowania, który pozostawia dużo luzu, więc gdy tylko się je dotknie, wszystkie te elementy zaczynają się poruszać i hałasować...

60×40 cm, z szufladą, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień
Industrialna, matowa, na nóżkach
W magazynie
52×40 cm, z szufladą, retro
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, metalowa, retro
W magazynie
56×39 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

47×54 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Z szufladą, drewniana
W magazynie
53×45 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
Z szufladą, drewniana, metalowa
Dostawa gratis
Drewniana
W magazynie
52×44 cm, matowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Nowoczesna, retro, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis

Nowoczesna
W magazynie
Z szufladą, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
47×54 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
Dostawa gratis
55×30 cm, z szufladą, matowa
W magazynie
49×29 cm, z szufladą, matowa
W magazynie
Retro, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Z szufladą

Dębowa, matowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
45×46 cm, matowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Z szufladą
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa, dębowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
40 cm, ⌀ 40 cm, okrągła, dębowa
W magazynie

Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie