


Wymiary 60×100 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 102,84 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw zawiera 2 dywaniki o wymiarach 50 x 60 cm i 60 x 100 cm. Spodnia warstwa dywaników jest antypoślizgowa i ma czarny kolor.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Kolor | Szara |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Kształt | Owalny |
| Długość | 100 cm |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Wzór | Orientalny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 850 g/m² |
| Właściwości | Antypoślizgowy/odpowiedni do prania |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków wybielających/prać w temp. 30°C/można prać w pralce |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Foutastic |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
👍👍👍To są najlepsze dywaniki.
Dywaniki piękne
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Jestem zadowolony z zakupu. Łatwy w utrzymaniu czystości.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Eleganckie, nietypowe dywaniki do łazienki. Zarówno wygląd, jak i krótkość super.
Doskonały



60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie


Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie

Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Okrągła
W magazynie



Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie

46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie

101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Ze stali nierdzewej, do 0
W magazynie