





Wymiary 48×91×53 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeWybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 35,99 zł do 37,39 zł :
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wszyscy dobrze wiemy, jak ciężko jest nieraz utrzymać w domu porządek. Rzeczy jest mnóstwo, a miejsca mało. Z pomocą przychodzi Wenko, która postanowiła wypowiedzieć wojnę chaosowi i stworzyła serię sprytnych organizerów. Dzięki próżniowym rozwiązaniom i różnym wzorom pudełek, miejsce się znajdzie, a potem Ty szybko znajdziesz wszystko co będziesz potrzebowała. Po prostu genialne!
| Szerokość: | 91 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Kolor | Niebieska |
|---|---|
| Materiał | Tekstylia |
| Rodzaj | Nieusztywniane |
| Specyficzny materiał | PCW/polipropylen |
| Waga | 0.2 kg |
| Kolekcja | Air |
| Jakość | Special Week 2/Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Wenko |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Według zdjęć ten pojemnik stoi samodzielnie, nie da się rozpoznać, że to tylko cienki kawałek tkaniny i plastiku, który się zapada.
Doskonały
Produkt odpowiada temu, co widać na zdjęciu. Nie jest usztywniony, ale idealnie nadaje się np. do przechowywania ubrań. Dla mnie jest odpowiedni.
Nie jest zbyt praktyczny, nie trzyma kształtu tak jak na zdjęciu, na którym jest całkowicie wypełniony.
Powstająca przestrzeń do przechowywania rzeczy sezonowych: zima, lato. Pościel, koce, poduszki

Zestaw
W magazynie
Zestaw
W magazynie




20×35×25 cm
W magazynie
16×46×55 cm, z wieczkiem, tekstylna
W magazynie


11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie

Zestaw
W magazynie
Plastikowa, piętrowa, bez pokrywy
W magazynie
Drewniana
W magazynie




15×31×47 cm, z wieczkiem, zestaw
W magazynie
13×13×8 cm
W magazynie
11×29×29 cm, tekstylna
W magazynie



65×11×46 cm
W magazynieDostawa gratis
27×65×45 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie

26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie


15×15 cm, zestawy
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie


24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach