


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pokrowiec multielastyczny to oryginalne akcesorium, które ochroni i ożywi Twoje meble. Elastyczny pokrowiec ożywi i odnowi starą sofę oraz ukryje wszelkie wady i zużycie. Jednocześnie chroni ją przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz nawet jeśli Twoje meble są zupełnie nowe. Dzięki wysokiej jakości materiałowi pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie odporny na zużycie i łatwy do ponownego tapicerowania. Pokrowiec jest bardzo elastyczny i rozciągliwy we wszystkich kierunkach, dzięki czemu można go łatwo dopasować, świetnie pasuje i ułatwia pracę podczas obsługi. Gdy pokrowiec ulegnie zabrudzeniu, wystarczy go zdjąć i wyprać, aby meble nadal były jak nowe i pięknie czyste. Pokrowiec jest przeznaczony wyłącznie dla przedstawionego typu sofy. Pakiet zawiera: 5 sztuk pianek mocujących, które wkłada się między siedzisko, oparcie i część boczną, aby uzyskać idealny wygląd pokrowca na sofie. Nadaje się do: 4-osobowej kanapy o szerokości od 220 do 260 cm 3-osobowej kanapy o szerokości od 180 do 220 cm 2-osobowej kanapy o szerokości od 140 do 180 cm foteli o szerokości od 70 do 110 cm wysokość oparcia fotela i kanapy: 80 do 110 cm wysokość podłokietnika: 50 do 60 cm szerokość podłokietnika: 15 do 30 cm głębokość siedziska: 45 do 75 cm całkowita głębokość kanapy: 60 do 110 cm
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Materiał | 60 % bawełna, 32 % poliester, 8 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na kanapę |
| Rozmiar | 140 - 180 cm |
| Rozmiary | 140 - 180 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4-Home |

Elastyczna
W magazynie




Uniwersalna, elastyczna
W magazynie







Elastyczna
W magazynie





Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie







Elastyczna
W magazynie

Plastikowa
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie
Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, sztukowa
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Drewniana, ścienna, designerska
W magazynie
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Stal nierdzewna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

10×100×0 cm, prosta
W magazynie
Skrzat
W magazynie
Szklana
W magazynie
23×45×30 cm, plastikowa, z wieczkiem
W magazynie
Elastyczna
W magazynie