







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Idealna ochrona mebli i stylowy dodatek w jednym? Jest to możliwe z praktycznymi pokrowcami elastycznymi Magic clean. Przytłumiony odcień niebieskiego koloru doskonale uzupełni wystrój każdego wnętrza. Pokrowiec elastyczny pomoże ożywić stare meble i ukryć wszelkie niedoskonałości i zużycie. Ochroni je także przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz mając nawet zupełnie nowe meble.Dzięki wysokiej jakości materiału pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Jest rozciągliwy we wszystkich kierunkach, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu, ułatwiając pracę podczas manewrowania.Pokrowiec jest przeznaczony wyłącznie do przedstawionego rodzaju fotela z podłokietnikami.Wymiary pokrowca: wymiary siedziska 75 - 95 cm, wysokość krzesła 70 - 90 cm.W załączonym opisie produktu podany został błędny rozmiar, prawidłowy rozmiar to 75 -95 cm, ale pokrowiec jest bardzo elastyczny, więc dopasuje się do Twojego fotela.Zawartość zestawu: 1x pokrowiec na fotel 3x wałek mocujący
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | 95% poliester, 5% elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na fotel |
| Rozmiar | 75 - 95 cm |
| Rozmiary | 75 - 95 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Krzesło dzięki danym pokrowcom zyskało drugie życie, pokrowiec jest elastyczny, przylegający.

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie





Elastyczna
W magazynie























Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie