







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana z młodzieżowym abstrakcyjnym wzorem sprawi, że sen będzie komfortowy i dodatkowo ożywi Twój dom. Puść wodze fantazji. Stonowane odcienie kolorów dobrze ze sobą współgrają, a nowoczesny motyw będzie się dobrze wyróżniał zarówno w klasycznej sypialni, jak i w pokojach nastoletnich dzieci.Przyjemna 100% bawełna zapewni wygodny i niczym niezmącony sen Twoich dzieci. Pościel jest z obu stron taka sama i posiada praktyczne zapięcie na suwak.Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm 1x poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Szerokość: | 160 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Czarno-biała |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Oceniłem już w poprzednim.

200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W serduszka, kwiaty, jesienna
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Zwierzęta, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zwierzęta, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×220 cm, w serduszka, zwierzęta
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, zamek, mikroplusz
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie