







Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana Lavender marki 4Home wprowadzi do Twojej sypialni spokój, elegancję i nutkę romantyzmu, przywodzącą na myśl słoneczną Prowansję. Białe tło pokryte delikatnym motywem kwiatów lawendy tworzy harmonijną i orzeźwiającą atmosferę, która uspokaja zmysły i przygotowuje do niczym niezakłóconego snu. Pościel ma ten sam wzór po obu stronach, dzięki czemu można cieszyć się jednolitym i estetycznym wyglądem niezależnie od tego, na jakiej stronie będzie kołdra. Materiał składa się 100% z bawełny o gramaturze 115 g/m², która jest sprawdzoną klasyką wśród tekstyliów pościelowych. Bawełna jest wyjątkowo przyjemna w dotyku, doskonale odprowadza wilgoć i pozwala skórze swobodnie oddychać. Dzięki temu zapewnia idealne warunki do snu przez cały rok. Wymiary 140 x 200 cm dla kołdry i 70x 90 cm dla poduszki odpowiadają standardowym rozmiarom łóżka pojedynczego. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny umożliwia szybką i wygodną zmianę pościeli bez konieczności długiego zapinania guzików lub wiązania. Pościel można suszyć w suszarce, a zalecane pranie w temperaturze 40°C zapewnia łatwe utrzymanie czystości. Aby zachować piękny wygląd, zalecamy prasowanie w średniej temperaturze. Jakość produktu potwierdza certyfikat OEKO-TEX Standard 100, który gwarantuje, że użyte materiały są nieszkodliwe dla zdrowia. Główne zalety produktu: delikatny i elegancki motyw lawendy tworzy spokojną atmosferę 100% bawełna zapewnia komfortowy sen o każdej porze roku ten sam wzór z obu stron dla jednolitego wyglądu łóżka zapięcie na zamek błyskawiczny umożliwia szybką i łatwą zmianę pościeli można suszyć w suszarce, łatwe w pielęgnacji i można prasować Zawartość opakowania: 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Guziki, Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Fioletowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Wysokiej jakości pościel, naprawdę bawełniana, bardzo ładny design.
Produkt pościel – mimo że jest napisane 100% bawełna, jest tak twarda jak poliester, poza tym nadruk piękny, lawenda.
Jestem zadowolony. Mam już kilka takich kompletów pościeli i naprawdę są doskonałej jakości.
Jakość.
Cena odpowiada jakości produktu.

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
W serduszka, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, krepowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Zwierzęta, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Porcelanowa, szklana
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie

Stojąca, plastikowa
W magazynie