

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 49,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie jak najlepsze warunki podczas spania. Prześcieradło frotte bardziej grzeje i charakteryzuje się większą elastycznością, dlatego polecamy je na zimniejsze dni. Zaletą jest również jego łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumę w tunelu, która utrzymuje je na jednym miejscu i nie ma obawy, że się będzie przesuwało.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Materiał | Frote |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Rozmiary | 180 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
ładna
Jestem zadowolona. Prześcieradło dzięki gumce trzyma się na miejscu.
Dobra cena, wygląda na wysokiej jakości.

160×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Flanelowa, bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Perkalowa
W magazynie

Lniana
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie

Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie



Lniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie