





Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Lampa wisząca w kolorze brązu z metalowym kloszem ø 39 cm Obyla – Opviq lights
| Główny materiał | Metal |
|---|---|
| Włączanie | Włączane wyłącznikiem |
| Lokalizacja | Do sypialni i salonu |
| Styl | Industrialny |
| Kolor | Czarna |
| Kształt | Okrągła, Nietypowe |
| Klosz | Z kloszem |
| Wskazówki do montażu | Wymaga profesjonalnego montażu |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Materiał | Metal |
| Moc | 40 W |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Długość kabla | 90 cm |
| Średnica klosza | 39 cm |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Zainstalowane na stałe |
| Kolekcja | Sivani |
| Design | Industrialny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Materiał klosza | Metal |
| Material | Metal |
| Producent | Opviq lights |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Jeszcze nie został zamontowany.
Produkt posiada wadę nierównomierny kolor, w jednym miejscu klosz jest wyraźnie jaśniejszy
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Piękne światło do domku letniskowego, ale jeszcze nie zostało podłączone.
Lampa sufitowa ma podane wymiary i jest wykonana z wysokiej jakości metalu, jednak ma inne kolory niż na zdjęciu prezentacyjnym oraz na każdej stronie: na zewnątrz jest chłodny złoty (piaskowy), a wewnątrz intensywny pomarańczowy (miedziany). Poza tym jakość jest w porządku w stosunku do ceny.
piękno

Drewniana, retro

Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, rustykalna, z kloszem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynieDostawa gratis
LED, metalowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, włączane wyłącznikiem, nietypowa
W magazynieDostawa gratis
Szklana
W magazynie
LED, metalowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
LED, metalowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
LED, metalowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis

Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, z kloszem, retro
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, szklana, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis

Do kuchni, nowoczesna, LED
W magazynie
LED, metalowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis

Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynie
Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, rustykalna, plastikowa

Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Porcelanowa
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie