



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 356,14 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Lampa wisząca w kolorze miedzi z metalowym kloszem ø 114 cm Manavgat – Opviq lights
| Główny materiał | Metal |
|---|---|
| Włączanie | Włączane wyłącznikiem |
| Lokalizacja | Do sypialni i salonu |
| Kształt | Okrągła, Nietypowe |
| Klosz | Z kloszem |
| Wskazówki do montażu | Wymaga profesjonalnego montażu |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Materiał | Metal |
| Moc | 40 W |
| Liczba żarówek | 3 szt. |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Waga | 2.4 kg |
| Długość kabla | 180 cm |
| Średnica klosza | 24 cm |
| Właściwości lampy | Regulowana długość |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Zainstalowane na stałe |
| Kolekcja | Manavgat |
| Design | Nowoczesny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Materiał klosza | Metal |
| Kolor | Miedziany |
| Material | Metal |
| Producent | Opviq lights |
Opinie użytkowników
Produkt jest ładny. Niestety nie możemy go używać, ponieważ górna część jest szersza, niż myśleliśmy, i jest za duża do sztukaterii, na której chcieliśmy go zawiesić.

Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
LED, metalowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis

Do sypialni, metalowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Do kuchni, metalowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
LED, metalowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, drewniana, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, rustykalna, okrągła
W magazynie
Do sypialni, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, nowoczesna, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, włączane wyłącznikiem, nietypowa
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, metalowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, metalowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, nowoczesna, LED
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, okrągła, włączane wyłącznikiem
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, drewniana, metalowa
W magazynie
Do sypialni, metalowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
LED, metalowa, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Do sypialni, metalowa, okrągła
W magazynie
Do sypialni, metalowa, z kloszem
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Porcelanowa
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie