


Wymiary 18×30×25 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 52,69 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Oasis to genialna kolekcja wieszaków i półek, do których nie potrzeba gwoździ ani kleju, by spełniały swoje funkcje! Stal, z której są wykonane, ma specjalną podwójną powłokę, która chroni je przed korozją. Warto wiedzieć: szerokość części środkowej wynosi 8,4 cm.
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 25 cm |
| Wysokość: | 18 cm |
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Specyficzny materiał | Stal |
| Waga | 0.563 kg |
| Kolekcja | Reflex Polytherm |
| Jakość | Basic |
| Rodzaj | Wiszący |
| Rodzaj mocowania | Haczyk |
| System do zawieszenia w zestawie | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Srebrny |
| Material | Metal |
| Producent | Metaltex |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Dobry design, łatwy montaż.
Wystarczyłaby półka tylko po wewnętrznej stronie wanny.
Z pewnością zasługuje na pochwałę.
Niestety, jest zbyt głęboki w kierunku do wanny. Ogólnie mógłby być mniejszy.
Produkt wysokiej jakości, zgodny z opisem.

35×23×23 cm, narożna
W magazynie
Nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
6×27×74 cm
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, prosta
W magazynie
30×26×10 cm, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
37×31×22 cm, narożna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
4×30×12 cm, prosta
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
27×26×19 cm, narożna, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Prosta

36×25×11 cm, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
53×26×13 cm, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta

8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
Prosta

28×18×13 cm, prosta
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Prosta

Nowoczesna, prosta
W magazynie
Prosta

Nowoczesna, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
35×25×16 cm, narożna

Nowoczesna, prosta

Prosta

Nowoczesna, prosta

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie