



Wymiary 160×230 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
To dobry moment na pozytywne zmiany. Z nowym dywanem Universal możesz zmienić charakter pomieszczenia w ciągu jednej chwili. Dzięki technologii heat-set frisé (wykorzystującej obróbkę cieplną) zastosowanej przy tworzeniu dywanu, ich włókna są zdecydowanie bardziej wytrzymałe.
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Używać | Chodniki |
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Polipropylen |
| Twarz | Prostokątne |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj materiału | Naturalne, Syntetyczne |
| Produkcja | Tkane |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 13 mm |
| Grubość | 1.6 cm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 11.04 kg |
| Długość | 230 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie/oklejone krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Matrix |
| Wzór | W kratkę/strukturalny |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Back To School/Extra |
| Gęstość | 300000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Antyalergiczny/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Universal |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Pokój zyskuje bardzo radosny nastrój.
Zgodny z oczekiwaniami
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Śliczny i gruby dywan, przyszedł w dwóch miejscach przybrudzony, ale dało radę sprać.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Piękne kolory, miękki, spełnił oczekiwania.
Bardzo dobry produkt.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, rustykalna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Nowoczesna, tkana, retro
Dostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Stołowa, średnica
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zabawowa, sztukowa, prostokąt

25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Średnica
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie