



Wymiary 160×230 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 552 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Odśwież swoje wnętrza z pomocą dywanów marki UNIVERSAL ! Te elementy dekoracyjne wystroju wnętrz zaskoczą Cię oryginalnym wzorem. Dzięki nim stworzysz przyjemną atmosferę w każdym pomieszczeniu.
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Wzór | Abstrakcyjny |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 13 mm |
| Grubość | 1.6 cm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 11 kg |
| Długość | 230 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Oklejone krawędzie/obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Graffiti |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra/Back To School |
| Gęstość | 300000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Tylko czyszczenie profesjonalne/wycierać suchą ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Universal |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Luksusowy
żywe, przyjemne kolory dokładnie jak na zdjęciu gruby i dobrze wykonany
Ogłoszenie jest nieodpowiednie.
Jakość stosowną fo ceny,prawidłowy opis,kolorystyka lepsza w rzeczywistości niż na zjeciach
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Dzień dobry. Od kilku miesięcy szukam tego modelu dywanu, który zamawiałem na innych stronach internetowych, ale zamówienia nigdy nie dotarły z powodu problemów z dostawą. Bardzo dziękuję za cały wysiłek i cieszę się, że znalazłem Państwa stronę. Z pełnym przekonaniem polecam!

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
200×290 cm, do pokoju, shaggy

Do pokoju, prostokątna, gotowa
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, jednokolorowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, bawełniana
W magazynie
Do pokoju, rustykalna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
80×150 cm, do pokoju, z krótkim włosiem
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Zewnętrzna, chodniki, gotowa
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, syntetyczna
W magazynie
Nowoczesna, tkana, retro
Dostawa gratis
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, abstrakcyjna
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Metalowa
W magazynie

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie