




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Rozszerzenie zestawu oświetleniowego bez transformatora mocy, ze szklanymi żarówkami MUCHOMOR, wyprodukowane w Republice Czeskiej, zawierające 12 żarówek, połączonych równolegle, tj. poszczególne źródła światła świecą niezależnie od siebie. Całkowita długość łańcucha wynosi 8,05 m, kabel zasilający ma długość 0,35 m. Odległość między żarówkami wynosi 70 cm.Ten zestaw jest przeznaczony wyłącznie do połączenia z zestawem podstawowym. Typ żarówki to żarnik LED o ciepłej białej barwie, poszczególne żarówki są przymocowane do gałązek za pomocą bocznego przycisku. Średni rozmiar żarówki Muchomor wynosi 6,4 x 2,8 cm (długość x średnica), a jej żywotność wynosi 15000 godzin.Główne znaczenie świątecznego motywu oświetlenia:Ten czerwono-biały kapelusz jest uważany w tradycji ludowej za talizman szczęścia, obfitości i ochrony na nadchodzący rok. W Europie i u nas mówi się, że muchomor przynosi szczęście i chroni dom przed złymi mocami. Dlatego też pojawia się na kartkach noworocznych i dekoracjach świątecznych jako „grzybek szczęścia”.
| Asortyment świątecznego oświetlenia | Łańcuchy świetlne |
|---|---|
| Źródło zasilania | Prąd |
| Kolor | Czerwona |
| Długość | 805 cm |
| Długość przewodu zasilającego | 0,35 m |
| Materiał | Tworzywo sztuczne + szkło |
| Pobór mocy | 2,4 W |
| Stopień ochrony ip | 20 |
| Trzonek | E10 |
| Producent | 4-Home |
Opinie użytkowników
Szkoda, że nie jest tańszy.

Łańcuchy świetlne, na prąd
W magazynie



Łańcuchy świetlne, na prąd
W magazynie


Łańcuchy świetlne, na prąd
W magazynie

Na prąd
W magazynie
Łańcuchy świetlne, bożonarodzeniowe oświetlenie zewnętrzne, na prąd
W magazynieDostawa gratis




Łańcuchy świetlne, bożonarodzeniowe oświetlenie zewnętrzne, na prąd
W magazynieDostawa gratis
Łańcuchy świetlne, bożonarodzeniowe oświetlenie zewnętrzne, na prąd
W magazynie


Na prąd
W magazynie
Łańcuchy świetlne, bożonarodzeniowe oświetlenie zewnętrzne, na prąd
W magazynieDostawa gratis




Na prąd
W magazynie
Łańcuchy świetlne, bożonarodzeniowe oświetlenie zewnętrzne, na prąd
W magazynie




Łańcuchy świetlne, bożonarodzeniowe oświetlenie zewnętrzne, na prąd
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie


Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Wbudowany sejf, kluczowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Zestawy, na choinkę
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie