


Wymiary 36×29×21 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kosz na śmieci z pedałem STEP 10 l w kolorze szarym, to elegancki i praktyczny kosz bezdotykowy na śmieci. Kosz posiada system pedałowy, otwierający pokrywę, co zapewnia odpowiednią higienę.
| Szerokość: | 29 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 21 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Otwieranie | Z wieczkiem |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Materiał | Plastik |
| Rodzaj zamknięcia | Bezdotykowy |
| Rodzaj | Na odpady mieszane |
| Objętość | Do 25 litrów |
| Rozmiar | 10 l |
| Producent | Banquet |

Plastikowy, kwadratowa, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
Kwadratowa, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynie
69×33×41 cm
W magazynieDostawa gratis
56×48×33 cm, plastikowy, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis

76×94×38 cm, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
Stal nierdzewna, z wieczkiem, na odpady mieszane
W magazynie
83×105×35 cm, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynie
74×44×31 cm, plastikowy, sortowanie odpadów
W magazynie
Okrągła, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynie
70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
67×119×23 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie