Polecamy
Czarny narożnik (lewostronny) Diana – Micadoni
Wymiary 72×294×182 cm
8969 zł
Historia cen
- 5.04.2026 - 8969 zł
- 5.02.2026 - 8969 zł
- 23.01.2026 - 8444 zł
- 1.11.2025 - 8416 zł
- 26.06.2025 - 8969 zł
- 20.06.2025 - 7444 zł
- 10.06.2025 - 8969 zł
- 6.06.2025 - 7713 zł
- 1.06.2025 - 8969 zł
- 23.05.2025 - 7622 zł
- 16.05.2025 - 8065 zł
- 13.05.2025 - 8540 zł
- 9.05.2025 - 8824 zł
- 30.04.2025 - 9489 zł
- 25.04.2025 - 8066 zł
- 22.04.2025 - 9489 zł
- 10.04.2025 - 8161 zł
- 25.03.2025 - 9489 zł
- 20.03.2025 - 8161 zł
- 10.03.2025 - 9489 zł
- 5.03.2025 - 8161 zł
- 26.02.2025 - 9489 zł
- 13.02.2025 - 8161 zł
- 10.02.2025 - 9489 zł
Opis produktu
Czarny narożnik (lewostronny) Diana – Micadoni
Wymiary
| Szerokość: | 294 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 182 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
Specyfikacje
| Kolor | Czarna |
|---|---|
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Wysokość oparcia pleców | Niska |
| Poduszki oparcia | Na stałe |
| Poduszki siedziska | Na stałe |
| Właściwości tapicerki | Wodoodporny |
| Twardość siedziska | Średnio twarde |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Szerokość podłokietnika | 47 cm |
| Wysokość podłokietnika | 55 cm |
| Wysokość oparcia | 30 cm |
| Szerokość siedziska | 202 cm |
| Głębokość siedziska | 68 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość nóg | 4 cm |
| Głębokość siedziska szezlonga | 136 cm |
| Całkowita głębokość podstawy | 114 cm |
| Nośność | 350 kg |
| Waga | 93 kg |
| Rozmiar sofy | 3-osobowa |
| Zdejmowany pokrowiec | Nie |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących/czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR)/sprężyny |
| Róg i kształt | Lewy róg/z szezlongiem |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Design | Glamour/nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Plastik |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe/sklejka/płyta wiórowa |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 100000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Bubble 17 |
| Materiał obicia | Bouclé |
| Producent | Micadoni |
Najlepsze produkty od Bonami

167,99 zł
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
176,99 zł
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
196 zł
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
70,99 zł
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
232,31 zł262 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
202,99 zł
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
105,99 zł
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
45,15 zł
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
311,99 zł
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
79,99 zł
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
171,54 zł
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
108,99 zł
Biało-niebieska pościel jednoosobowa 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
53,99 zł
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
24,64 zł
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
104,14 zł
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
579 zł
Kamionkowy zestaw talerzy 24 szt. Royal – Bonami Selection
W magazynieDostawa gratis
156,52 zł
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
193,79 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie












