Polecamy
Piaskownica – Roba
Wymiary 65×88×85 cm
429 zł
Historia cen
- 1.05.2026 - 429 zł
- 4.03.2026 - 429 zł
- 16.12.2025 - 429,28 zł
- 11.11.2025 - 401,2 zł
- 7.11.2025 - 410,02 zł
- 1.11.2025 - 419,46 zł
- 22.10.2025 - 472 zł
- 20.10.2025 - 471,99 zł
- 20.10.2025 - 472 zł
- 14.10.2025 - 406 zł
- 9.10.2025 - 471,99 zł
- 1.10.2025 - 449 zł
- 26.09.2025 - 394,23 zł
- 23.09.2025 - 404,1 zł
- 23.09.2025 - 449 zł
- 21.09.2025 - 404,1 zł
- 15.07.2025 - 449 zł
- 10.07.2025 - 381,65 zł
- 8.07.2025 - 397,61 zł
- 2.07.2025 - 387,67 zł
- 10.06.2025 - 421,98 zł
- 6.06.2025 - 422 zł
- 1.06.2025 - 421,98 zł
- 27.05.2025 - 404,1 zł
- 23.05.2025 - 404 zł
- 20.05.2025 - 404,1 zł
- 16.05.2025 - 404 zł
- 13.05.2025 - 404,1 zł
- 9.05.2025 - 409 zł
- 2.05.2025 - 449 zł
- 30.04.2025 - 499 zł
- 30.04.2025 - 424 zł
- 25.04.2025 - 360 zł
- 15.04.2025 - 424 zł
- 14.04.2025 - 365 zł
- 10.04.2025 - 446 zł
- 7.04.2025 - 519 zł
- 27.03.2025 - 509 zł
- 25.03.2025 - 489 zł
- 20.03.2025 - 421 zł
- 10.03.2025 - 489 zł
- 5.03.2025 - 421 zł
- 1.03.2025 - 489 zł
- 10.02.2025 - 519 zł
Opis produktu
Piaskownica – Roba
Wymiary
| Szerokość: | 88 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 85 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
Specyfikacje
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Rodzaj | Piaskownica |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Waga | 4.8 kg |
| Długość | 85 cm |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Umiejscowienie | Zewnętrzne |
| Montaż wymagany | Tak |
| Jakość | Back To School/Extra |
| Producent | Roba |
Najlepsze produkty od Bonami

115,59 zł
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
54,22 zł86,32 zł
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
72,16 zł77,59 zł
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
234,96 zł
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
186,3 zł
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
331,27 zł
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

96,51 zł103,77 zł
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
429,68 zł524 zł
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120,5 zł
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
W magazynie
231,62 zł249,05 zł
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
250,91 zł305,99 zł
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
209,73 zł
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
623 zł
Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
77,75 zł
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
618 zł754 zł
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
232,31 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
38,82 zł
Niebieski dywanik łazienkowy 50x80 cm – JAHU collections
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
53,96 zł79,17 zł
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca












