



Wymiary 120×170 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 253,37 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
To dobry moment na pozytywne zmiany. Z nowym dywanem Universal możesz zmienić charakter pomieszczenia w ciągu jednej chwili. Dzięki technologii heat-set frisé (wykorzystującej obróbkę cieplną) zastosowanej przy tworzeniu dywanu, ich włókna są zdecydowanie bardziej wytrzymałe.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Styl | Nowoczesny |
| Wzór | Abstrakcyjny |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 12 mm |
| Grubość | 1.5 cm |
| Długość włosia dywanu | Średnie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 4.7 kg |
| Długość | 170 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie/oklejone krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Łączony) |
| Kolekcja | Detroit |
| Design | Retro |
| Jakość | Extra/Back To School |
| Gęstość | 240000 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/antyalergiczny |
| Pielęgnacja | Tylko czyszczenie profesjonalne/wycierać suchą ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Szary/fioletowy |
| Producent | Universal |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Jestem zadowolona, to produkt wysokiej jakości, wygląda jak na zdjęciu i został dostarczony dokładnie w wyznaczonym terminie. Nawet mój kot go uwielbia, ponieważ jest bardzo miękki.
Ładny, świeży wygląd, dobrze wykonany, brakuje mi bardziej szczegółowego opisu dotyczącego codziennej pielęgnacji i czyszczenia dywanu, na przykład w przypadku rozlania kawy.
Wysokiej jakości miękki dywan, opis odpowiadał rzeczywistości.
Przyjemny
Świetny materiał, kolorystyka i cena.

Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Nowoczesna, abstrakcyjna, gotowa
Dostawa gratis
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Nowoczesna, tkana, wełniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, naturalna, abstrakcyjna
Dostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, rustykalna, gotowa
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Retro, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
80×150 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
120×180 cm, do pokoju, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, syntetyczna
W magazynie
Nowoczesna, retro, gotowa
W magazynie
Retro, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Do pokoju, tkana, abstrakcyjna
Dostawa gratis
Do pokoju, tkana, abstrakcyjna
Dostawa gratis
80×150 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Okrągła, dywaniki pod choinkę, gotowa

Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynie
Retro, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Kwadratowa

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie