
Niebieska pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe
154,69 zł

Beżowa pościel dwuosobowa 200x200 cm Seersucker – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
162,34 zł

Biała pościel dwuosobowa 200x200 cm Seersucker – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
143,51 zł

Biała pościel jednoosobowa 135x200 cm Seersucker – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
124,09 zł
Niebieska pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker – Catherine Lansfield
Wymiary 200×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 154,69 zł
Historia cen
- 25.04.2026 - 154,69 zł
- 17.04.2026 - 154,69 zł
- 19.03.2026 - 152,15 zł
- 10.03.2026 - 161,1 zł
- 5.03.2026 - 152,15 zł
- 18.12.2025 - 162,8 zł
- 11.11.2025 - 152,15 zł
- 7.11.2025 - 157,52 zł
- 1.11.2025 - 161,1 zł
- 28.10.2025 - 179 zł
- 25.10.2025 - 153,94 zł
- 20.10.2025 - 179 zł
- 14.10.2025 - 154 zł
- 7.10.2025 - 179 zł
- 3.10.2025 - 154 zł
- 1.10.2025 - 179 zł
- 26.09.2025 - 152 zł
- 16.09.2025 - 152,15 zł
- 15.09.2025 - 154 zł
- 12.09.2025 - 152 zł
- 29.08.2025 - 152,15 zł
- 24.08.2025 - 152 zł
- 19.08.2025 - 152,15 zł
- 15.08.2025 - 152 zł
- 14.08.2025 - 152,15 zł
- 30.07.2025 - 179 zł
- 25.07.2025 - 154 zł
- 15.07.2025 - 179 zł
- 11.07.2025 - 154 zł
- 2.07.2025 - 179 zł
- 25.06.2025 - 143 zł
- 20.06.2025 - 149 zł
- 10.06.2025 - 179 zł
- 6.06.2025 - 154 zł
- 27.05.2025 - 179 zł
- 26.05.2025 - 154 zł
- 23.05.2025 - 152 zł
- 20.05.2025 - 152,15 zł
- 16.05.2025 - 152 zł
- 13.05.2025 - 162,89 zł
- 9.05.2025 - 163 zł
- 2.05.2025 - 179 zł
- 30.04.2025 - 170 zł
- 25.04.2025 - 145 zł
- 15.04.2025 - 170 zł
- 10.04.2025 - 146 zł
- 7.04.2025 - 170 zł
- 27.03.2025 - 164 zł
- 25.03.2025 - 157 zł
- 20.03.2025 - 135 zł
- 10.03.2025 - 157 zł
- 5.03.2025 - 135 zł
- 26.02.2025 - 157 zł
- 22.02.2025 - 135 zł
- 15.02.2025 - 157 zł
- 13.02.2025 - 135 zł
- 10.02.2025 - 157 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Niebieska pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker – Catherine Lansfield
Wymiary
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Właściwości | Bez prasowania |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Kora |
| Liczba poszewek na poduszki | 2 |
| Waga | 1.03 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 200x200 |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Seersucker |
| Zapięcie pościeli | Na guziki |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | Strukturalny/jednokolorowy |
| Design | Skandynawski/boho |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 105 g/m² |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/można suszyć w suszarce/można prać w pralce |
| Specyfikacja materiału | 55% bawełna/45% poliester |
| Producent | Catherine Lansfield |
Podobne produkty

Narzuta na łóżko welwetowa 200x220 cm niebieska pikowana w jodełkę
200×220 cm
W magazynie
Narzuta pikowana w pasy
W magazynie
Narzuta pikowana w pasy
W magazynie
Narzuta na łóżko Silky Chic 220x240cm royal blue
220×240 cm
W magazynie
Niebieska bawełniana narzuta 220x240 cm Waffle – Mila Home
220×240 cm, bawełniana
W magazynie
Aksamitna narzuta na łóżko ASTRALIA, różowa Rozmiar: 170 x 210 cm
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Narzuta pikowana w romby
W magazynie
Narzuta na łóżko welwetowa 170x210 cm grafitowa pikowana w jodełkę
W magazynie
Narzuta na łóżko welurowa, 80 x 180 cm
W magazynie
Aksamitna narzuta na łóżko ASTRALIA, ciemny beżowy Rozmiar: 170 x 210 cm
W magazynie
Narzuta pikowana w kratę
W magazynie
4Home Narzuta na łóżko Circles beżowy, 220 x 240 cm
W magazynie
Aksamitna narzuta na łóżko ASTRALIA, ciemnoróżowa Rozmiar: 170 x 210 cm
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Narzuta pikowana w pasy
W magazynie
Narzuta pikowana w pasy
W magazynie
Fioletowa narzuta na łóżko STONE Rozmiar: 200 x 220 cm
Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Narzuta na łóżko 160x210 frilly emerald
W magazynie
Narzuta na łóżko welwetowa 220x240 czarna pikowana w jodełkę
220×240 cm
W magazynie
Jasnobrązowa narzuta na łóżko STONE Rozmiar: 170 x 210 cm
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
4Home Narzuta na łóżko Circles turkusowy, 220 x 240 cm
W magazynie
Narzuta pikowana w pasy
W magazynie
Fioletowa aksamitna narzuta na łóżko ARROW VELVET Rozmiar: 200 x 220 cm
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Narzuta na łóżko 160x210 frilly grey-blue
W magazynie
Narzuta pikowana w romby
W magazynie
Jasnoróżowa aksamitna narzuta na łóżko ARROW VELVET Rozmiar: 200 x 220 cm
W magazynie
Narzuta pikowana w kratę
W magazynie
Narzuta na łóżko MONTEGO, szara Rozmiar: 170 x 210 cm
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Aksamitna narzuta na łóżko ASTRALIA, beżowy Rozmiar: 170 x 210 cm
W magazynie
Narzuta na łóżko welwetowa 170x210 cm ciemnozielona pikowana w jodełkę
W magazynie
Narzuta na łóżko welwetowa 200x220 cm pudrowy róż pikowana w jodełkę
200×220 cm
W magazynie
Aksamitna narzuta na łóżko ASTRALIA, szara Rozmiar: 170 x 210 cm
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Narzuta na łóżko welwetowa 200x220 cm miętowa pikowana w jodełkę
200×220 cm
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 58 l – Rolser
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Beżowy puf z materiału bouclé Ejby – House Nordic
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie
Ciemnoszary dywan dziecięcy 120x170 cm Gameplan – Hanse Home
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie



