




Wymiary 200×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biała pościel dwuosobowa 200x200 cm Seersucker – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe, Francuskie |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Właściwości | Bez prasowania |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Kora |
| Liczba poszewek na poduszki | 2 |
| Waga | 1.2 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 200x200 |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Seersucker |
| Zapięcie pościeli | Na guziki |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | Jednokolorowy/strukturalny |
| Design | Skandynawski/boho |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 105 g/m² |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków wybielających/prać w temp. 40°C/nie prasować/można prać w pralce |
| Specyfikacja materiału | 45% poliester/55% bawełna |
| Producent | Catherine Lansfield |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Pruje się na szwie wszędzie wychodzą nitki i dziury na szyciach
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
To już drugi komplet tej pościli jaki zakupiłam. Pościel jest bardzo dobrej jakości. Tkanina przyjemna w dotyku. Szybko schnie po praniu i nie wymaga prasowania.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Super jakość, sypialnia wygląda bardzo pinterestowo dzięki tej pościeli:)
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Trochę cienki
Doskonale.

Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa
W magazynie
W gwiazdy, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynieDostawa gratis
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, zamek
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, zamek
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana
W magazynie

Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie

Do gniazdka
W magazynie

Do pokoju, shaggy, jutowa
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

160×230 cm, do pokoju, shaggy

Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
69×66 cm, metalowa, ścienna
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do gniazdka
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis