





Wymiary 51×39×42 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biały stołek z drewna kauczukowego ze schodkiem Corg – Bonami Selection
| Szerokość: | 39 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 51 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Szerokość siedziska | 37 cm |
| Głębokość siedziska | 25 cm |
| Wysokość nóg | 49 cm |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 4.8 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Biały |
| Materiał nóg | Lite drewno kauczukowe |
| Powłoka | Lakierowanie |
| Dekor | Drewno egzotyczne |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno kauczukowe |
| Producent | Bonami Essentials |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Świetny produkt
Stabilny, łatwy montaż, białe czyste wykończenie.
Wysokie krzesło/stopień, łatwy montaż.
Solidny, lekki, w stylu skandynawskim. Mebelki wielofunkcyjny: może służyć jako schodki, ale też jako taboret, stolik boczny lub szafka nocna. Dobrze wykonany.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Jestem zadowolona.

40×50×48 cm
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
44 cm, ⌀ 35 cm, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Skandynawska, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie


Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Drewniana
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, skandynawska

Industrialna
W magazynie
Drewniana, retro
W magazynie

Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie

Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska
W magazynie


Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Metalowa, industrialna
W magazynie
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do gniazdka
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

160×230 cm, do pokoju, shaggy


⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca