





Wymiary 7×8×47 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dzięki pięciu wysuwanym linkom zapewniającym do 22 metrów przestrzeni do suszenia, ta suszarka oszczędza cenną przestrzeń . Automatyczny system blokowania utrzymuje je naprężone przez cały czas, przy ścianach oddalonych od siebie o nie więcej niż 4,4 metra. W zestawie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do instalacji, w tym instrukcja.
| Szerokość: | 8 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Rodzaj | Wiszące |
|---|---|
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| Dodatkowy materiał | Plastik |
| Specyficzny materiał | Stal |
| Materiał | Metal |
| Waga | 0.971 kg |
| Długość powierzchni suszenia | 22 m |
| Długość | 47.5 cm |
| Jakość | Extra/Special Week 2 |
| Rodzaj suszarki | Ścienna |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Rodzaj mocowania | Gwoździe/śrubki |
| System do zawieszenia w zestawie | Tak |
| Kolor | Srebrny |
| Material | Metal |
| Producent | Brabantia |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Bardzo przydatny pomocnik 👍
Bardzo przydatny dla tych, którzy nie chcą mieć ciągle powieszonych drutów na ubrania! Dobry materiał
To jest pojemna i wysokiej jakości chlebak, lekki i o przyjemnym wyglądzie.
Bardzo przydatny produkt na balkon.
ładny design, funkcjonalny

97×57×173 cm, stojąca, składana
W magazynie
Wewnętrzna, wciągająca
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
13×20×72 cm
W magazynieDostawa gratis
13×62×13 cm, składana, wisząca
W magazynie
13×52×13 cm, stojąca, składana
W magazynie
13×72×13 cm, składana, wisząca
W magazynie
Wewnętrzna
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
17×50×35 cm, składana, wisząca
W magazynie
Stojąca, zewnętrzna
W magazynie
13×20×72 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
9×27×79 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
137×78×68 cm, stojąca, składana
W magazynie
8×53×134 cm, stojąca, składana
W magazynieDostawa gratis
Stojąca, wewnętrzna, wciągająca
W magazynie
4×13×61 cm
W magazynieDostawa gratis
173×64×128 cm, stojąca, składana
W magazynie
173×64×128 cm, stojąca, składana
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Stojąca, składana
W magazynie
Wewnętrzna
W magazynie
10×63×108 cm, stojąca, składana
W magazynieDostawa gratis
Zewnętrzna
W magazynie
9×27×79 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
33×51 cm, składana, wisząca
W magazynie
64×46×53 cm
W magazynieDostawa gratis
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Stojąca
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, prostokąt


Stołowa, średnica
W magazynie
111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
275×23×31 cm, narożna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Średnica
W magazynie