



Wymiary 10×10 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 28,04 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Urocze podkładki ochronią blat stołu i ozdobią jadalnię. Angielska marka Cooksmart ® to rozkoszny rustykalny design i świetnej jakości materiały. Uwaga! Powierzchnia podkładek jest odporna na temp. do 90°C. Aby zapobiec uszkodzeniom, nie stawiaj na nich naczyń wyciągniętych bezpośrednio z piekarnika lub ściągniętych z płyty grzewczej.
| Szerokość: | 10 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 10 cm |
| Materiał | Korek |
|---|---|
| Zestawy | Tak |
| Kolor | Szara |
| Liczba sztuk | 4 szt. |
| Dodatkowy materiał | Papier |
| Kształt | Kwadratowy |
| Długość | 10 cm |
| Kolekcja | Curious Dogs |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Instrukcja | Nieodpowiednie do długiego kontaktu z wodą |
| Material | Korek |
| Producent | Cooksmart ® |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Polecam super podkladki
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Chińskie badziewie
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
W rzeczywistości jest bardziej niebieski niż szary.
Ładnie.
Podkładki są wykonane z wysokiej jakości materiału i są antypoślizgowe.

10×10 cm, korek, zestawy
W magazynie
21×29 cm, prostokąt, korek
W magazynie






40×40 cm, zestawy
W magazynie




21×29 cm, prostokąt, korek
W magazynie

21×29 cm, prostokąt, korek
W magazynie
40×47 cm, prostokąt, tekstylna
W magazynie
Bambusowa, koło, jednokolorowa
W magazynie




Kwiatowa, prostokąt
W magazynie
Zestawy
W magazynie




Prostokąt, tekstylna
W magazynie


⌀ 11 cm, bambusowa, prostokąt
W magazynie
Kwadratowa

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie