










Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
By Twoje noce były naprawdę komfortowe, musisz otulić się przyjemna pościelą! Przykryj się bawełnianą pościelą z motywem jelenia i delektuj się komfortem każdego dnia. Delikatne połączenie odcieni szarości i bieli doskonale współgra z każdym wnętrzem. Pościel wykonano z wysokiej jakości 100% bawełny, która jest gwarancja przyjemnego snu. Pościel jest obustronna - z jednej strony motyw jeleni na ciemnym tle, z drugiej strony harmoniczny wzór w jodełką - można ją dowolnie łączyć, codziennie zmieniając swoje łóżko. Dla zapewnienia najwyższego komfortu pościel posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny.. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 38 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Przyjemny materiał.

Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jesienna, francuska, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
79×69 cm, ścienna
W magazynie
55×40 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie

57×40 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
47×54 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
55×50 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
63×40 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
42×40 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
40×40×40 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
16×60×70 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
43×60×60 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
Dla chłopców
W magazynie

64×34×34 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
129×72×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
66×47×47 cm, pufy, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
72×35 cm, matowa
W magazynie
48×41×46 cm, zestaw
W magazynieDostawa gratis