



Sofa Jodie marki Micadoni Home już na pierwszy rzut oka zachwyca swoją sylwetką. Dzięki bardzo wygodnemu obiciu zapewnia również odpowiedni komfort i gwarantuje niezakłócony odpoczynek. Niskie, prawie niewidoczne nóżki zapewniają potrzebną stabilność.
| Materiał tapicerski | Materiał |
|---|---|
| Wysokość oparcia pleców | Niska |
| Poduszki oparcia | Na stałe |
| Poduszki siedziska | Na stałe |
| Twardość siedziska | Średnio twarde |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Szerokość podłokietnika | 22 cm |
| Wysokość podłokietnika | 54 cm |
| Wysokość oparcia | 33 cm |
| Szerokość siedziska | 320 cm |
| Głębokość siedziska | 62 cm |
| Wysokość siedziska | 40 cm |
| Wysokość nóg | 1 cm |
| Głębokość siedziska szezlonga | 126 cm |
| Całkowita głębokość podstawy | 102 cm |
| Nośność | 450 kg |
| Waga | 158 kg |
| Rozmiar sofy | 5-osobowa i większa |
| Zdejmowany pokrowiec | Nie |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR)/sprężyny |
| Kolekcja | Jodie |
| Róg i kształt | W kształcie litery U |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Plastik |
| Materiał konstrukcji | Sklejka/lite drewno sosnowe/płyta wiórowa |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 50000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Bluvel 13 |
| Materiał obicia | Aksamit |
| Producent | Micadoni |

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Metalowa
W magazynie
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie

220×230 cm, pikowana
W magazynie
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie