








Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 79,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Doskonała elegancja i prostota, która udekoruje każdą sypialnię. Pościel z mikrowłókna w neutralnym połączeniu szarości i bieli doskonale nadaje się do każdego wnętrza i będzie odpowiednia dla wszystkich, którzy nie preferują skomplikowanych wzorów i zbyt intensywnych kolorów. Prostota motywu geometrycznego sprawia wrażenie czystości i przejrzystości. Wzór ten sprawi, że sypialnia stanie się ostoją spokoju i wygody. Wzór na każdej poszewce na poduszkę jest inny.Gładkie mikrowłókno jest bardzo przyjemne w dotyku, ponieważ przypomina swoją strukturą jedwab. Jest lekkie, delikatne i zachowuje na długo piękne, intensywne kolory. Walorem jest również łatwe utrzymanie, ponieważ bardzo szybko schnie, nie mnie się i nie mechaci. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Mikrofibra, Poliester |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
W serduszka, kwiaty, jesienna
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
135×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie