










Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z kory Jesień marki 4Home zamieni Twoją sypialnię w spokojną przystań skąpaną w ciepłych barwach jesieni. Połączenie brązowego, żółtego i delikatnego zielonego koloru z drobnymi motywami liści i jagód sprawia, że pościel jest przyjemna i przytulna, tworząc atmosferę spokoju i dobrego samopoczucia. Dwustronny design pozwala wybrać ciepły brązowy kolor lub jaśniejszą białą wersję, która rozjaśni sypialnię. Pościel jest wykonana z 100% kory bawełnianej, która łączy w sobie naturalną miękkość i przewiewność z łatwością pielęgnacji. Materiał nie wymaga prasowania, więc po wypraniu wystarczy pościel wysuszyć i od razu założyć – idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie praktyczność i komfort w jednym. Certyfikat OEKO-TEX Standard 100 gwarantuje, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia i przyjazny dla skóry. Komplet jest przeznaczony do standardowego łóżka pojedynczego izawiera poszwę na kołdrę o wymiarach 140 × 200 cm oraz poszewkę na poduszkę 70 × 90 cm. Pościel można łatwo zmienić dzięki zapięciu na zamek błyskawiczny i można ją prać w temperaturze 40°C. Ze względu na charakter materiału nie należy suszyć jej w suszarce ani prasować. Główne zalety produktu ciepłe jesienne kolory i naturalne motywy dwustronny wzór dający dwie możliwości aranżacji miękka i oddychająca kora bawełniana bez konieczności prasowania praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny certyfikat OEKO-TEX Standard 100 gwarantujący bezpieczeństwo dla zdrowia Zawartość opakowania 1× poszwa na kołdrę 140 × 200 cm 1× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jesień |
| Kolor | Brązowa |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Ładna pościel.
Nie trzeba prasować.
Bardzo ładna pościel, odpowiada opisowi i zdjęciom, miły materiał, mam nadzieję, że będzie również odpowiednio trwała. Polecam.
Ładne.

Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
W serduszka, kwiaty, jesienna
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Francuska, flanelowa, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Zwierzęta, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

200×220 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
140×200 cm, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie