Łóżko jednoosoobowe z drewna sosnowego ze stelażem 90x200 cm Senza – Karup Design
Wymiary 15×90×200 cm
Historia cen
- 19.05.2026 - 1610 zł
- 19.03.2026 - 1610 zł
- 18.12.2025 - 1733 zł
- 18.12.2025 - 1734 zł
- 28.11.2025 - 1577 zł
- 25.11.2025 - 1578 zł
- 21.11.2025 - 1662 zł
- 11.11.2025 - 1750 zł
- 7.11.2025 - 1853,1 zł
- 28.10.2025 - 2059 zł
- 25.10.2025 - 1770,74 zł
- 20.10.2025 - 2059 zł
- 14.10.2025 - 1771 zł
- 7.10.2025 - 2059 zł
- 3.10.2025 - 1771 zł
- 1.10.2025 - 2059 zł
- 30.09.2025 - 1647 zł
- 26.09.2025 - 1771 zł
- 16.09.2025 - 2059 zł
- 12.09.2025 - 1771 zł
- 5.09.2025 - 2059 zł
- 2.09.2025 - 1647 zł
- 1.06.2025 - 1750 zł
- 23.05.2025 - 1745 zł
- 16.05.2025 - 1826 zł
- 13.05.2025 - 1934 zł
- 9.05.2025 - 1955 zł
- 30.04.2025 - 2149 zł
- 25.04.2025 - 1827 zł
- 15.04.2025 - 2149 zł
- 10.04.2025 - 1848 zł
- 7.04.2025 - 2149 zł
- 27.03.2025 - 2119 zł
- 25.03.2025 - 2039 zł
- 21.03.2025 - 1754 zł
- 1.03.2025 - 1631 zł
- 10.02.2025 - 1703 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Ponadczasowość i funkcjonalność łóżka Senza sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do pokoju dla gości lub dorastających dzieci. Inspirowane japońskim stylem łóżko Senza zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort i wsparcie niezbędne do zasłużonego wypoczynku. Ponadto jego prosty, elegancki design łatwo dopasowuje się do różnych stylów wnętrz.
Wymiary
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
Specyfikacje
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Materiał | Drewniane |
| Kraj pochodzenia | EE/PL |
| Wysokość nóg | 11 cm |
| Wysokość ramy | 15 cm |
| Nośność | 300 kg |
| Waga | 20 kg |
| Rozmiar | 90x200 |
| Długość | 200 cm |
| Typ materaca | Futon |
| Rodzaj | Niskie |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Materiał stelaża | Lite drewno |
| Stelaż jest częścią zestawu | Tak |
| Kolekcja | Senza |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Boho/rustykalny |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Jasne drewno |
| Materiał nóg | Lite drewno sosnowe |
| Powłoka | Lazuorwanie |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Rodzaj stelaża | Listwowy |
| Dekor | Sosna |
| Materac jest częścią zestawu | Nie |
| Akcesoria | Na nóżkach/bez zagłówka/bez schowka |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe |
| Kolor | Naturalny |
| Material | Lite drewno |
| Producent | Karup |
Recenzje
Opinie użytkowników
Piękne, masywne i bardzo wysokiej jakości łóżko. Nadaje się również do minimalistycznych wnętrz. Bardzo wygodne.
Listwy rusztu musieliśmy wyszlifować, aby dało się je zamontować w ramie... kto nie jest zręczny, nie zmontuje porządnie łóżka.
Podobne produkty

Łóżko sosnowe Utte
W magazynieDostawa gratis
Łóżko sosnowe Miki
Drewniana, sosnowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Łóżko SOFIA 90 x 200 cm, dąb sonoma Stelaż: Bez stelaża, Materac: Bez materaca
95×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Łóżko sosnowe, brzozowe lub bukowe Stella
Drewniana, brzozowa, bukowa
W magazynieDostawa gratis
Łóżko 120 x 190 cm z miejscem do przechowywania - Naturalny i biały - VARDIEL
W magazynieDostawa gratis
Łóżko z zagłówkiem w kształcie korony 120x200 cm Charme. Łóżko francuskie, zagłówek z kryształkami, rzeźbiony zanóżek, dekory w kształcie róży. Kolekcja La Perle.
120×200 cm, tapicerowana, prowansalska
Dostawa gratis
Łóżko E-Line Bellis 120x200, Cloud 03 beżowy
120×200 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Wysuwane łóżko SELENA z zabudową – 90 × 190 cm – kolor: dębowy i biały
W magazynieDostawa gratis
Łóżko E-Line Caroteno 120x200, Cloud 03 beżowy
120×200 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Łóżko S-Line Terre 120x200
120×200 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Łóżko dzienne ze skrzynią 80 x 200 cm - Tkanina - Taupe - LAOZIA
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Łóżko E-Line Baretta 120x200, Cloud 03 beżowy
120×200 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
FABRIZIA łóżko 90x200, popielaty / biały metalowe, tapicerowane dla dziewczynki
90×200 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
Łóżko tapicerowane Cloud
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko wysuwane 2 x 80 x 200 cm - Z rozsuwanym stelażem i szufladami - Teksturowana tapicerka - Beżowy - CAMITY
W magazynieDostawa gratis
Łóżko sosnowe Lolek bez pojemnika
Olchowa, sosnowa, bez materaca
W magazynie
Łóżko Box-Line 120x200
120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
CAYDENCE 90, łóżko kremowy tapicerowane Boulce szuflady pojedyncze
Tapicerowana, nowoczesna
Dostawa gratis
Łóżko tapicerowane Ebba
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko tapicerowane z miejscem do przechowywania Dream
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko/sofa metalowa Roma 80x200 cm ze stelażem
80×200 cm, leżanki, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Łóżko S-Line Cultu 120x200
120×200 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
PANAMA 90 cm łóżko metalowe biały tradycyjne klasyczne
Metalowa, industrialna, retro
Dostawa gratis
Łóżko dzienne Amber
W magazynie
Łóżko Mona I 200 w tkaninie Magic Velvet 2257
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Łóżko E-Line Tremont 120x200, Cloud 81 popielaty
120×200 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Łóżko sosnowe z pojemnikiem Utte 2
Bez materaca
W magazynieDostawa gratis
Podstawa A Standard łóżka kontynentalnego New Elegance
Drewniana, metalowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Łóżko drewniane Florencja
Drewniana, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa rama łóżka Hanna ze stelażem w prezencie, dostępne w kilku wymiarach i kolorach-90x200 cm-owa-biała
90×200 cm, metalowa, industrialna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Stołek ogrodowy z drewna paulowni WOOOD Bikkel
Drewniana
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Czarna samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Okrągły stolik ogrodowy ze sztucznego rattanu ø 55,5 cm Vistdal – Bonami Essentials
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stolik z drewna mangowca House Nordic Jammu
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie










