


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zabezpiecz swój materac przez zanieczyszczeniami i uszkodzeniem w łatwy i szybki sposób. Nieprzepuszczalny ochraniacz na materac jest idealnym pomocnikiem do każdego domu. Nie przepuszcza wody ani innych cieczy i równocześnie oddycha dzięki powłoce poliuretanowej. Już więcej nie dojdzie do sytuacji, że będziesz musiał wymieniać materac swojego dziecka. Również zwolennicy jedzenia i picia w łóżku nie będą musieli więcej usuwać ręcznie niechcianych zabrudzeń.Ochraniacz posiada w rogach praktyczne gumki do wygodnego przymocowania do materaca – w ten sposób ochraniacz pozostanie zawsze na swoim miejscu. Powierzchnia ochraniacza jest wykonana z przyjemnego frotte. Można go prać w temp. do 95°C, podczas zwykłego używania zalecamy prać w temp. 60°C.Ochraniacz jest odpowiedni do materacy o wysokości do 30 cm.Materiał wierzchniej strony: 58 % bawełna, 20 % poliester, 22 % poliuretanMateriał spodniej strony: 100% poliuretan
| Asortyment | Ochraniacze na materac |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Materiał | 58 % bawełna, 20 % poliester, 22 % poliuretan |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary | 140 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |

Ochraniacze na materac
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynieDostawa gratis
Ochraniacze na materac
W magazynie


120×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynieDostawa gratis


Ochraniacze na materac
W magazynieDostawa gratis
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
140×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
Toppery
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynieDostawa gratis
Toppery
W magazynie

180×200 cm
Dostawa gratis
Toppery
W magazynieDostawa gratis
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie

Toppery
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Porcelanowa, szklana
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Industrialna, retro, kwadratowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Okrągła, metalowa, na tort
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Metalowa, kwadratowa, na żywność
W magazynie
Deserowa, kwadratowa, porcelanowa
W magazynie
180×200 cm, frotowa
W magazynie