




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 67,14 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Plastikowe organizery do szuflady zestaw 2 szt. Tower – YAMAZAKI
| Szerokość: | 24 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 8 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Zestaw | Tak |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Przeznaczenie organizera | Kuchnia/łazienka /domowe biuro |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Waga | 0.17 kg |
| Kolekcja | Tower |
| Jakość | Special Week 2/Premium |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Kolor | Transparentny |
| Material | Plastik |
| Producent | YAMAZAKI |
Opinie użytkowników
Świetne organizery na wszystko możliwe: kosmetyki, leki itd. Jestem zadowolona.
Praktyczne także do przechowywania ubrań.
w szafce łazienkowej służy i panuje porządek

30×70×50 cm, tekstylna
W magazynie
Plastikowa, piętrowa
W magazynie
21×31×24 cm, plastikowa, zestaw
W magazynie

23×47×32 cm, plastikowa, bez pokrywy
W magazynie
22×54×43 cm, plastikowa, piętrowa
W magazynie
22×35×29 cm, plastikowa
W magazynie

22×43×27 cm, plastikowa, piętrowa
W magazynie

15×100×47 cm, papier
W magazynie





Plastikowa, piętrowa, bez pokrywy
W magazynie
10×47×17 cm, papier
W magazynie



Drewniana, piętrowa, bez pokrywy
W magazynie



Zestaw
W magazynie

Drewniana
W magazynie
Piętrowa, bez pokrywy, metalowa
W magazynie
Drewniana, piętrowa, bez pokrywy
W magazynie

22×54×43 cm, plastikowa, piętrowa
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie


24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach