Produkty, które mogą Ci się spodobać
Beżowy podnóżek Marvel – Scandic
Wymiary 42×62×62 cm
Historia cen
- 4.04.2026 - 999 zł
- 30.01.2026 - 999 zł
- 25.10.2025 - 998 zł
- 8.07.2025 - 999 zł
- 2.07.2025 - 1061 zł
- 24.06.2025 - 1036 zł
- 13.05.2025 - 1061 zł
- 9.05.2025 - 1124 zł
- 9.05.2025 - 698 zł
- 2.05.2025 - 1249 zł
- 23.04.2025 - 994 zł
- 15.04.2025 - 1199 zł
- 10.04.2025 - 1031 zł
- 25.03.2025 - 1199 zł
- 20.03.2025 - 1031 zł
- 14.03.2025 - 1199 zł
- 11.03.2025 - 1169 zł
- 10.03.2025 - 1259 zł
- 5.03.2025 - 1083 zł
- 26.02.2025 - 1259 zł
- 22.02.2025 - 1083 zł
- 20.02.2025 - 1259 zł
- 10.02.2025 - 1055 zł
Opis produktu
Spraw, by Twój dom stał się przytulny dzięki kolekcji Marvel marki Scandic. Przyjemną powierzchnię podnóżka uzupełniają lekko skośne nóżki z drewna sosnowego. Podnóżek może służyć nie tylko do relaksu, ale także jako element dekoracyjny.
Wymiary
| Szerokość: | 62 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 62 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
Specyfikacje
| Materiał | Masywny |
|---|---|
| Nóżki | Na nóżkach |
| Kształt | Kwadratowy |
| Kolor | Beżowa |
| Twardość siedziska | Średnio twarde |
| Kraj pochodzenia | LT |
| Wysokość nóg | 14 cm |
| Nośność | 80 kg |
| Waga | 13 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Marvel |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Jasne drewno |
| Materiał nóg | Lite drewno brzozy |
| Materiał konstrukcji | Sklejka/MDF/płyta wiórowa/lite drewno sosnowe |
| Specyfikacja materiału | 50% akryl/36% poliester/14% bawełna |
| Skala testu martindale'a | 45000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | SCANDIC Alis 4 |
| Materiał obicia | Tkanina szenilowa |
| Producent | Scandic |
Polecamy

Zestaw 2 zielonych puf z pojemnikiem R5-F69
Pufy, nowoczesna, materiałowa

Ława tapicerowana boucle z funkcją przechowywania GIULIA, 59 x 45 x 40 cm
Nowoczesna, okrągła, bez nóżek
W magazynie
Pufa tapicerowana beżowa BOLAN
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Stołek łuk bouclé SEVI, wys. 43 cm
Nowoczesna, prostokątna, okrągła
W magazynie
Pufa dekoracyjna do salonu i sypialni, duże siedzisko ze schowkiem
Pufy, skandynawska, retro
W magazynie
Składana pufa ze schowkiem, podnóżek, pojemnik z pokrywą - 2w1
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Składana pufa ze schowkiem, 2w1
Pufy, nowoczesna, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Kamionkowy zestaw talerzy 24 szt. Royal – Bonami Selection
W magazynieDostawa gratis
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biało-niebieska pościel jednoosobowa 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie




























































