Polecamy
Średnio twardy piankowy materac dziecięcy 90x200 cm Driemko Eco – Materasso
Wymiary 90×200 cm
Historia cen
- 1.04.2026 - 529 zł
- 12.04.2025 - 529 zł
- 10.03.2025 - 509 zł
- 10.02.2025 - 514 zł
Opis produktu
Materac Driemko Eco wykonany jest z wypełnienia Eliocell. Eliocell, czyli pianka PUR, to jeden z podstawowych materiałów wykorzystywanych do produkcji materacy. Jest miękki, lekki, a przy tym dobrze dopasowuje się do indywidualnych proporcji ciała. Dopełnieniem materaca jest zdejmowany pokrowiec przeszyty włóknem poliestrowym. Motyw pokrowca zależy od dostępności materiału, a jego wygląd nie ma wpływu na właściwości.
Wymiary
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Twardość | Miękkie, Średnio twarde, Twarde |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Gęstość pianki pur | 25 kg/m³ |
| Kraj pochodzenia | SK |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Rodzaj stelaża | Odpowiedni do stelaży regulowanych/odpowiedni do stelaży drabinkowych/odpowiedni do stelaży klasycznych (lamelowych) |
| Sposób dostawy materaca | Zwinięty w rulon |
| Wysokość rdzenia materaca | 8 cm |
| Grubość | 8 cm |
| Pozycja spania | Na boku/zmiany pozycji/na brzuchu/na plecach |
| Waga | 9 kg |
| Rozmiar | 90x200 |
| Długość | 200 cm |
| Właściwości materaca | Antyalergiczny |
| Typ materaca | Piankowy |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Driemko Eco |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Prać chemicznie/prać w temp. 60°C |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Materasso |
Najlepsze produkty od Bonami

Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem w miedzianym kolorze Wenko Leman, 3 l
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach

Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
