


Wymiary 52×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
To dobry moment na pozytywne zmiany. Z nowym chodnikiem Universal możesz zmienić charakter pomieszczenia w ciągu jednej chwili.
| Szerokość: | 52 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Używać | Chodniki |
| Wysokość włosu | Shaggy, Krótki włos |
| Kolor | Czarno-biała |
| Materiał | Poliester |
| Twarz | Niestandardowe |
| Wzór | Jednokolorowe |
| Styl | Rustykalny |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Produkcja | Tkane |
| Rodzaj | Chodnik |
| Kraj pochodzenia | IT |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Grubość | 0.3 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Chodnik |
| Waga | 0.45 kg |
| Długość | 200 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Bez obszycia |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (równomierny) |
| Kolekcja | Sprinty |
| Design | Rustykalny |
| Jakość | Basic/Back To School |
| Gęstość | 770 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Vinil |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Universal |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Bardzo ładny wzór i praktyczne do kuchni.
Produkt jest bardzo dobry, nie ślizga się, łatwy do czyszczenia. Jednak kolor tła nie jest taki jak na zdjęciu, ma bardzo niebieski odcień, co sprawia, że dywan wydaje się ciemniejszy. Osobiście nie lubię niebieskiego koloru, więc nie mogłam go używać.
Bardzo ładny i praktyczny chodnik
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Ładny, ale ostatecznie kolorystycznie nie pasuje mi do kuchni. Myślałam, że to taki wiosenny dywan, ale kolory są ciemniejsze, niż bym potrzebowała. Dlatego go zwracam. Jeśli chodzi o jakość, jest w porządku – mam już od tej marki dywaniki w innych kolorach i te mi pasowały.
Wygląda dokładnie jak na zdjęciu. Bardzo mi się podoba!

Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, retro, gotowa
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, chodniki, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
W magazynie
Do pokoju, retro, gotowa
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, retro, gotowa
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Zewnętrzna, chodniki, orientalna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Do pokoju, naturalna, prostokątna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, naturalna, skandynawska
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, chodniki, rustykalna
W magazynie
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Do pokoju, naturalna, rustykalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, sztukowa

Średnica
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
108×62×57 cm, metalowa, zewnętrzna
W magazynie