Zielono-kremowy dywan z wiskozy 160x230 cm Oriental – Nouristan
Wymiary 160×230 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzje- Ładny wygląd i wzór (44%)
- Kolory zgodne ze zdjęciem (38%)
- Bardzo cienki materiał (50%)
- Niska jakość wykonania (25%)
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 606,9 zł
Historia cen
- 12.05.2026 - 644 zł
- 10.05.2026 - 644 zł
- 17.04.2026 - 606,9 zł
- 10.04.2026 - 571,2 zł
- 10.03.2026 - 636 zł
- 5.03.2026 - 598,4 zł
- 24.02.2026 - 704 zł
- 20.02.2026 - 598,4 zł
- 17.02.2026 - 704 zł
- 5.12.2025 - 567 zł
- 28.11.2025 - 568 zł
- 11.11.2025 - 598 zł
- 7.11.2025 - 614 zł
- 1.11.2025 - 628 zł
- 1.11.2025 - 704 zł
- 20.10.2025 - 563,2 zł
- 9.10.2025 - 563 zł
- 8.10.2025 - 535 zł
- 7.10.2025 - 669 zł
- 3.10.2025 - 575 zł
- 1.10.2025 - 669 zł
- 23.09.2025 - 568 zł
- 23.09.2025 - 669 zł
- 16.09.2025 - 568 zł
- 16.09.2025 - 669 zł
- 12.09.2025 - 575 zł
- 29.08.2025 - 669 zł
- 24.08.2025 - 575 zł
- 19.08.2025 - 669 zł
- 15.08.2025 - 575 zł
- 15.08.2025 - 550 zł
- 30.07.2025 - 639 zł
- 25.07.2025 - 550 zł
- 15.07.2025 - 639 zł
- 11.07.2025 - 550 zł
- 26.06.2025 - 639 zł
- 20.06.2025 - 530 zł
- 17.06.2025 - 639 zł
- 10.06.2025 - 543 zł
- 6.06.2025 - 550 zł
- 27.05.2025 - 639 zł
- 23.05.2025 - 550 zł
- 16.05.2025 - 543 zł
- 13.05.2025 - 575 zł
- 9.05.2025 - 581 zł
- 2.05.2025 - 639 zł
- 30.04.2025 - 619 zł
- 25.04.2025 - 526 zł
- 22.04.2025 - 619 zł
- 18.04.2025 - 526 zł
- 15.04.2025 - 619 zł
- 10.04.2025 - 532 zł
- 27.03.2025 - 619 zł
- 25.03.2025 - 594 zł
- 20.03.2025 - 511 zł
- 26.02.2025 - 510 zł
- 26.02.2025 - 594 zł
- 22.02.2025 - 511 zł
- 15.02.2025 - 594 zł
- 13.02.2025 - 511 zł
- 11.02.2025 - 594 zł
- 10.02.2025 - 511 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Zielono-kremowy dywan z wiskozy 160x230 cm Oriental – Nouristan
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Wzór | Kwiatowe |
| Styl | Orientalny |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Kraj pochodzenia | BE |
| Skład i rodzaj materiału | Wiskoza/bawełna |
| Grubość | 0.5 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 3.1 kg |
| Długość | 230 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Wykończenie | Heat set |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Z frędzlami |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (równomierny) |
| Kolekcja | Nouristan Naveh |
| Design | Klasyczny/boho/romantyczny |
| Jakość | Back To School/Extra |
| Gęstość | 840 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiednie do robotów sprzątających |
| Pielęgnacja | Czyszczenie punktowe/tylko czyszczenie profesjonalne/odkurzać regularnie/wycierać suchą ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Bawełna |
| Specyfikacja materiału | 60% wiskoza/40% bawełna |
| Kolor | Zielony/kremowy |
| Producent | Hanse Home |
Recenzje
Klienci najczęściej wspominają
- Ładny wygląd i wzór (44%)
- Kolory zgodne ze zdjęciem (38%)
- Dobry stosunek jakości do ceny (13%)
- Bardzo cienki materiał (50%)
- Niska jakość wykonania (25%)
- Nie pasuje do wystroju (6%)
Opinie użytkowników
Spodziewałam się lepszej jakości... cienki nylon, nic więcej. No cóż, kolory są dobre, więc może trochę wytrzyma, zobaczymy :-)
Doskonały produkt i doskonały stosunek jakości do ceny.
Przepiękny dywan, ale kolory w rzeczywistości są znacznie bardziej błyszczące i żywe niż na zdjęciu. W związku z tym musiałem go zwrócić, ponieważ nie pasował do mojego wystroju wnętrza.
Bardzo ładnie
Dywan jest BARDZO cienki, cieńszy niż wygląda na zdjęciach i znacznie cieńszy niż wykładzina. Jedyną zaletą jest to, że wzór i wygląd są ładne.
Podobne produkty

Dywan orientalny Naveh z frędzlami Łąka kwiatów Zielono-Kremowy 135 cm x 195 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan orientalny Naveh orientalny z frędzlami Rozeta Zielono-Kremowa 135 cm x 190 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Luxor Perski Florystyczny miętowo - kremowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Dywan odpowiedni na zewnątrz 120x170 cm Luna – Universal
120×170 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Medalion multikolorowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan elegancki Naveh orientalny z frędzlami Kwiatki Kremowo-Zielony 135 cm x 195 cm
Do pokoju, nowoczesna, kwiatowa
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan orientalny Naveh z frędzlami Łąka kwiatów Kremowa-Słoneczna 135 cm x 195 cm
Do pokoju, nowoczesna, kwiatowa
W magazynie
Dywan orientalny Naveh z frędzlami Łąka kwiatów Kremowa 135 cm x 195 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar ceglany 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar śliwkowo-czerwony 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan Austin Kolorowa Wariacja 160x230 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar śliwkowo-czerwony 120 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan elegancki Naveh orientalny z frędzlami Medalion Kremowo-Zielony 135 cm x 190 cm
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Dywan Universal Mirva Multi, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, jutowa
W magazynie
Niebieski wełniany dywan Flair Rugs Aubusson, 120x180 cm
120×180 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Dywan Universal Amira Multi, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar cyjan niebieski 80 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan klasyczny Luxor Rozeta złoty 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar cyjan niebieski 120 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan Costa F591A Dywan tarasowy w liście 060x100 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan 160x230 cm Class – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Lavo do prania 38960 080x150 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Dywilan Superior Wełniany Dywan GRENADA koniak 200x300 Prostokąt
Wełniana, orientalna, retro
W magazynie
Dywan Austin Królewski Niebieski 160x230 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Kremowy wzorzysty chodnik na metry w stylu retro P7-L99
Nakładki na schody, do pokoju, chodniki
W magazynie
Dywan klasyczny orientalny Asmar ceglany 120 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan Austin Vintage Kolorowy 200x290 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan Austin Klasyczna Elegancja 200x290 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan Terrain designerski Orientalny Ornament Brązowo-Czarny z krótkim włosiem 80 cm x 200 cm Certyfikat Oeko-Tex
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch Wilhelmine zielony 80 cm x 150 cm
Do pokoju, naturalna, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy chlebak Fall Front – Brabantia
Metalowa
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny biurowy stalowy kosz na śmieci 10 l Rin – YAMAZAKI
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Biała stalowa dodatkowa półka 25x25 cm Silos – Metaltex
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Mata antypoślizgowa pod dywan 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie







