



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Warto wiedzieć: Aksamitna powierzchnia znajduje się tylko na górnej stronie pościeli.
| Szerokość: | 230 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Właściwości | Luksusowa/ciepła |
| Skład i rodzaj materiału | Aksamit |
| Liczba poszewek na poduszki | 2 |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 220 cm |
| Wymiary pościeli | 230x220 |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Kolekcja | Crushed Velvet |
| Zapięcie pościeli | Na guziki |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Design | Glamour |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 265 g/m² |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/nie używać chemicznych środków wybielających/prać w temp. 40°C |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Beżowy |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
Zakupiono dwa zestawy, przyjemny materiał.

Łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, bawełniana satyna, satynowa
Dostawa gratis
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie

Bawełniana, guziki, perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie

Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie


Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
22×15 cm
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×80×33 cm, metalowa, szafkowa
W magazynie
50×160×35 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie