



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czarna aksamitna pościel dwuosobowa 200x200 cm Lattice Cut – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe, Francuskie |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Właściwości | Luksusowa |
| Skład i rodzaj materiału | Aksamit |
| Liczba poszewek na poduszki | 2 |
| Waga | 1.39 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 200x200 |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Kolekcja | Lattice Cut Velvet |
| Zapięcie pościeli | Na guziki |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | Jednokolorowy/strukturalny/ornamenty |
| Design | Glamour |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 130 g/m² |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C/można prać w pralce |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Catherine Lansfield |
Opinie użytkowników
Kupiłam razem z pokrowcem, elegancki wzór. Duże zadowolenie.
Bardzo przyjemny materiał, pięknie wygląda.

Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, francuska, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, satynowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Jesienna, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
22×15 cm
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×80×33 cm, metalowa, szafkowa
W magazynie
50×160×35 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie