


Wymiary 220×230 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 294,94 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zielono-różowa dwuosobowa narzuta na łóżko 220x230 cm Clarence Floral – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 220 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Właściwości narzuty na łóżko | Pikowana |
| Waga | 1.685 kg |
| Rozmiar | 220x230 |
| Długość | 230 cm |
| Kolekcja | Floral |
| Wzór | Kwiecisty |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków wybielających/nie prasować/prać w temp. 40°C/można prać w pralce |
| Specyfikacja materiału | 52% bawełna/48% poliester |
| Kolor | Różowy/zielony |
| Producent | Catherine Lansfield |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Nie jest najtańszy, ale to piękny koc. W rzeczywistości odcienie różu są nieco intensywniejsze niż na zdjęciu.
Doskonały
Piękna narzuta.
Długo szukałam narzuty na łóżko, która nie wyglądałaby banalnie i miała charakter. Dokładnie taką znalazłam w kolekcji Catherine Lansfield. Piękne wykonanie, kolorystyka i materiał. Narzuta jest dwustronna i wygląda naprawdę fantastycznie!
Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Jestem fanką produktów pościelowych (pościel, narzuty) od Bonami właśnie ze względu na ich doskonałą jakość!

170×210 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe

140×200 cm
W magazynie
220×240 cm
W magazynie
140×200 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×230 cm
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satyna


Bawełniana
W magazynie
200×220 cm, łóżko dwuosobowe

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe


Łóżko dwuosobowe
W magazynie
240×260 cm
W magazynieDostawa gratis
220×230 cm
W magazynie
220×220 cm, łóżko dwuosobowe


Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm
W magazynie



Łóżko jednoosobowe

Łóżko jednoosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie

200×220 cm
W magazynie
220×240 cm
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie

Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
40 cm, ⌀ 40 cm, okrągła, dębowa
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie