




Wymiary 200×220 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zielono-beżowa bawełniana narzuta pikowana 200x220 cm Grasmere Floral – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Właściwości narzuty na łóżko | Pikowana |
| Waga | 1.944 kg |
| Rozmiar | 200x220 |
| Długość | 220 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Grasmere Floral |
| Jakość | Basic |
| Wypełnić kompozycję | 100% poliester |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Kolor | Zielony/beżowy |
| Producent | Catherine Lansfield |


200×220 cm
W magazynie
240×260 cm
W magazynie
140×200 cm
W magazynie
220×230 cm

Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie
220×240 cm
W magazynie





Łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
220×240 cm
W magazynie
140×200 cm
W magazynie
Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie






220×240 cm
W magazynie
220×230 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, łóżko dwuosobowe
W magazynie




160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, prostokąt
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie