Jasnoszara sofa narożna (lewy narożnik) Imola - Bonami Selection
Wymiary 84×274×160 cm
Historia cen
- 1.05.2026 - 5695 zł
- 29.03.2026 - 5695 zł
- 5.02.2026 - 5506 zł
- 2.12.2025 - 4499 zł
- 28.11.2025 - 4505 zł
- 25.11.2025 - 4743 zł
- 21.11.2025 - 5271 zł
- 5.11.2025 - 5210 zł
- 2.10.2025 - 5446 zł
- 1.10.2025 - 6239 zł
- 22.08.2025 - 5446 zł
- 30.07.2025 - 4873 zł
- 22.07.2025 - 4991 zł
- 22.07.2025 - 6239 zł
- 18.07.2025 - 4991 zł
- 17.07.2025 - 5446 zł
- 15.07.2025 - 4991 zł
- 8.07.2025 - 5480 zł
- 2.07.2025 - 5343 zł
- 24.06.2025 - 5178 zł
- 9.05.2025 - 5343 zł
- 9.05.2025 - 4541 zł
- 2.05.2025 - 6239 zł
- 30.04.2025 - 5999 zł
- 25.04.2025 - 5099 zł
- 22.04.2025 - 5999 zł
- 12.04.2025 - 5159 zł
- 10.04.2025 - 5004 zł
- 25.03.2025 - 5819 zł
- 20.03.2025 - 5004 zł
- 18.03.2025 - 5819 zł
- 11.03.2025 - 4655 zł
- 10.03.2025 - 5819 zł
- 5.03.2025 - 5004 zł
- 26.02.2025 - 5819 zł
- 21.02.2025 - 5004 zł
- 13.02.2025 - 5684 zł
- 10.02.2025 - 6609 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Jasnoszara sofa narożna (lewy narożnik) Imola - Bonami Selection
Wymiary
| Szerokość: | 274 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
Specyfikacje
| Materiał tapicerski | Materiał |
|---|---|
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Wysokość oparcia pleców | Niska |
| Poduszki siedziska | Na stałe |
| Poduszki oparcia | Zdejmowane |
| Twardość siedziska | Średnio twarde |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Szerokość podłokietnika | 20 cm |
| Wysokość podłokietnika | 22 cm |
| Wysokość oparcia | 41 cm |
| Szerokość siedziska | 160 cm |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Wysokość nóg | 5 cm |
| Waga | 66 kg |
| Rozmiar sofy | 3-osobowa |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR)/sprężyny |
| Kolekcja | Imola |
| Róg i kształt | Z szezlongiem/lewy róg |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Plastik |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 25000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Actona Company A/S Basel fabric light grey-brown 34 |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Kolor | Jasnoszary |
| Producent | Bonami Selection |
Podobne produkty

Narożnik GIOTTO L elektryczna regulacja siedziska WERSAL
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Narożnik BESSO wolnostojący tkaninie ARTICO 05
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Narożnik GIOTTO L elektryczna regulacja siedziska WERSAL
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Jasnoróżowy rozkładany narożnik z materiału bouclé (lewostronny) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Jasnoszary nowoczesny narożnik rozkładany M2-R31
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Narożnik z funkcją spania Morezi
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Sofa modułowa z aksamitu z pufem Lena (3-osobowa)
Nowoczesna
W magazynie
Narożnik kanapa z funkcją spania ERES Szary/Kremowy
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Wersalka Narożnik Alicja z pufą sofa kanapa rozkładana Family Meble grafit
Rozkładana, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Narożnik GIOTTO L elektryczna regulacja siedziska WERSAL
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Narożnik w kształcie L z pufą Grand Mini, tkanina Salvador, Ciemnobrązowy, Prawy
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Narożnik w kształcie L z pufą Grand Mini, tkanina Salvador, Żółty, Prawy
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Jasnoszara kanapa narożna pikowana T5-K22
Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynie
Narożnik BESSO wolnostojący tkaninie ARTICO 04
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Kanapa narożna prawostronna z czarnej skóry z elektryczną funkcją relax PUNO II
Prawa, skórzana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Kanapa narożna rozkładana dwustronna z beżową tapicerką - MELTANA
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Jasnoszary narożnik z pojemnikiem na pościel E9-B31
Nowoczesna, uniwersalna, retro
W magazynie
Szary rozkładany narożnik welurowy A9-A48
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Beżowy Narożnik Rozkładany D3-Z99
Rozkładana, prawa, drewniana
W magazynie
Narożnik z funkcją spania SAM1 Kremowy/Jasny szary
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Narożnik BESSO wolnostojący tkaninie ARTICO 05
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Narożnik kanapa z funkcją spania MILO3 Jasny szary
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Narożnik Lutario Mini z funkcją spania prawostronny - ciemnoszara plecionka hydrofobowa Venice 2021
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Narożnik BEDANTE MILO PREMIUM L Monolith 09 lewy z funkcją spania Mebel łączący wygodę i nowoczesny design
Nowoczesna, drewniana, lewa
Dostawa gratis
Narożnik z funkcją spania sprężyny faliste ADI prawy Szary/szary
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynie
Rozkładana narożna sofa SEVIO 246x145 cm, szara, uniwersalna + 2 poduszki GRATIS
82×246×145 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
Narożnik MAILO system DL z pojemnikiem i funkcją spania WERSAL
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Narożnik BEDANTE TOKYO PREMIUM Prawy Monolith 02 z funkcją spania to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do Twojego salonu.
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Dwuczęściowa Narożnikowa Sofa Modułowa Z Prawym Szezlongiem I Pufą Fogler Chenille Salvia Zieleń - Sklum
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Narożnik COCO z funkcją spania, poduszkami i pojemnikiem Cloud 03 Beżowy
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
Różowy narożnik rozkładany w kształcie L L6-P11
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Narożnik BEDANTE MILO PREMIUM L Monolith 09 Prawy z funkcją spania Mebel łączący wygodę i nowoczesny design
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratisNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Niebieski dywanik łazienkowy 50x80 cm – JAHU collections
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca













