Polecamy
Narzuta na łóżko Patchwork Idea, 140 x 200 cm, 1 szt. 50 x 70 cm, 140 x 200 cm
Historia cen
- 26.04.2026 - 90,99 zł
- 18.03.2026 - 90,99 zł
- 2.03.2026 - 85,99 zł
- 25.02.2026 - 80,99 zł
- 18.02.2026 - 72,99 zł
- 16.02.2026 - 82,99 zł
- 20.08.2025 - 91,49 zł
- 11.06.2025 - 94,49 zł
- 4.06.2025 - 102,49 zł
- 7.05.2025 - 111,49 zł
- 20.04.2025 - 110,99 zł
- 19.04.2025 - 94,99 zł
- 12.04.2025 - 94,49 zł
- 10.04.2025 - 93,99 zł
- 2.04.2025 - 93,49 zł
- 26.03.2025 - 101,49 zł
- 10.02.2025 - 110,49 zł
Opis produktu
Tę wysokiej jakości narzutę charakteryzuje uroczy wygląd i pozwala szybko zmienić wystrój każdego pokoju lub sypialni. Jednocześnie doskonale chroni pościel przed wyblaknięciem lub zabrudzeniem. Dodatkowo łóżko będzie zawsze szybko posłane. Romantyczny wzór patchworkowy z różami po obu stronach. W zestawie znajduje się poszewka na poduszkę w tym samym wzorze.Gramatura materiału: 100% poliester mikrowłókno, 65 g/m2 Gramatura wypełnienia: 100% poliester, 180 g/m2 Zestaw zawiera: 1x narzuta 140 x 200 cm 1x poszewka na poduszkę 50 x 70 cm
Specyfikacje
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 50 x 70 cm |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4-Home |
Najlepsze produkty od 4home

Rabalux 77087 kolumna zewnętrzna Zernest
Stojąca, plastikowa
W magazynie
SAPHO 1318-17 Diamond uchwyt na papier toaletowy z pokrywą, brąz
W magazynie
4Home Zasłona zaciemniająca Paris brązowy, 150 x 250 cm
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Dekoracja świąteczna Miś trzymający serce, 10 cm
Ceramiczna
W magazynie
4Home Szklanka termiczna Ristretto Hot&Cool, 50 ml, 2 szt.
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
4Home prześcieradło jersey beżowy, 160 x 200 cm
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Świeca zapachowa z pokrywką Peppermint, 10 x 10 x 10 cm
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Forma do kostek lodu, 29,5 x 11,5 x 2 cm
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Butelka do picia z korkiem, różowy, 1 l
Szklana
W magazynie
AQUALINE 1416-23 Apollo wieszaczek podwójny, srebrny
W magazynie
4Home Zasłona zaciemniająca Dublin brązowy, 150 x 250 cm
Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
4Home Szklany pojemnik do żywności z wiekiem Bamboo, 950 ml, 950 ml
Szklana, na żywność
W magazynie
Zestaw ozdób ze słomy z aniołkami, 36 szt.
W magazynie
Podkładka Heda winny, 30 x 50 cm
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuch świąteczny LED z pilotem Icicle 172 LED, kolorowy
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
4Home Lawenda Wodoodporny ochraniacz na materac z gumką, 180 x 200 cm, 180 x 200 cm
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Świeca zapachowa w szklanym słoiku, Magic Moments, 120 g
Sztukowa
W magazynie
Teddies Kolorowe drewniane koraliki ze sznurkiem, 27 x 20 x 4 cm
Drewniana, plastikowa
W magazynie















