









Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 159,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana Grey Petals naszej marki 4Home zamieni sypialnię w przytulne schronienie, w którym będą Państwo cieszyć się każdym wieczorem. Delikatne motywy kwiatowe wodcieniach beżu i bieli na szarym tle sprawiają wrażenie spokojnych i harmonijnych, jak widok kwitnącego ogrodu o zmierzchu. Dyskretna kolorystyka nadaje pomieszczeniu nowoczesnej elegancji, a jednocześnie wywołuje uczucie spokoju, które ogarnia Cię zaraz po położeniu się do łóżka. Pościel można łatwo łączyć z neutralnymi i bardziej kolorowymi dodatkami. W dotyku pościel jest cudownie miękka, oddychająca i przyjemnie chłodna latem, a zimą zapewnia uczucie ciepła i komfortu. Dzięki 100% bawełnie o gramaturze 115 g/m² będziesz czuć się maksymalnie komfortowo przez całą noc. Ten naturalny materiał jest przyjazny dla skóry, a dzięki certyfikatowi OEKO-TEX Standard 100 masz pewność, że jest to produkt nieszkodliwy dla zdrowia i bezpieczny nawet dla wrażliwej skóry lub do użytku przez dzieci. Zamek błyskawiczny ułatwia codzienną obsługę, dzięki czemu zmiana pościeli jest szybka i wygodna. Pościel jest łatwa w utrzymaniu – można ją prać w temperaturze 40°C, suszyć w suszarce i prasować w temperaturze do 150°C. Wymiary kołdry 220 × 200 cm i dwóch poduszek 70 × 90 cm są idealne do standardowego łóżka podwójnego. Główne zalety produktu naturalny materiał – 100% bawełna, miękka i oddychająca elegancki wzór kwiatowy w stonowanych kolorach certyfikat OEKO-TEX Standard 100 – gwarancja bezpieczeństwa zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwiające zakładanie możliwość prania w temperaturze 40°C i suszenia w suszarce Zawartość opakowania 1× poszwa na kołdrę 220 × 200 cm 2× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe, Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 220 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kwiaty
Dostawa gratis
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Samoprzylepna
W magazynie

Stołowa, szkło i kryształ
W magazynie
Bawełniana, dżersejowa
W magazynie